اخبار

نشست انجمن های فرهنگی هنری شهرستان دماوند برگزار شد

نشست انجمن های فرهنگی هنری شهرستان دماوند برگزار شد
نشست هماهنگی مسئولین انجمن های فرهنگی هنری شهرستان با معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری دماوند به انجام رسید .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند، نشست مسئولین انجمن های فرهنگی هنری دماوند با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری دماوند به انجام رسید.

  در این نشست غلامرضا عبداله بیگی ضمن تبیین عملکرد انجمن های فرهنگی هنری شهرستان دماوند اظهار کرد: انجمن ها اگر با هویت مستقل و هدفمند مطالبه گری کنند نهادها و سازمان های دولتی می توانند یاری رسان آنان در انجام برنامه های فرهنگی هنری باشند.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند اضافه کرد: تمامی ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی باید ضرورت اجرای برنامه های فرهنگی هنری را احساس کنند و امیدوارم این نشست منتج به فعالیت های بیشتر و بهتر انجمن های فرهنگی و هنری شود.

در ادامه این نشست محمد هادی کرمانی معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری دماوند با اشاره به این که با هنر و هنرمند می توان نشاط اجتماعی ایجاد کرد گفت: مسئولین انجمن های فرهنگی هنری بهترین مشاوران مدیریت شهری هستند و می خواهیم از طریق ایجاد بانک ایده در حوزه فرهنگ و هنر دماوند را به شهری پویا تبدیل کنیم.

 کرمانی با اشاره به اینکه هنرمندان نیز باید سعی کنند از فضاهای عرفی جامعه حراست کنند، افزود: در آینده سعی خواهد شد از امکانات شهری نظیر عرشه پل های عابر پیاده و پرتابل های تبلیغاتی جهت ایجاد نمایشگاه های فرهنگی هنری استفاده کنیم.

 در ادامه این جلسه مسئولین انجمن های فرهنگی هنری شهرستان دماوند ضمن ارائه عملکرد، برنامه های آتی مجموعه تحت نظر انجمن ها را ارائه نمودند. 

 

۱۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید