اخبار

درخشش عکاسان کلیبری در دومین دوره جشنواره سراسری عکس ارسباران

درخشش عکاسان کلیبری در  دومین دوره  جشنواره سراسری  عکس ارسباران
آیین اختتامیه دومین دوره جشنواره سراسری عکس ارسباران روز چهارشنبه 13 آذر ماه برگزار شد.

آیین اختتامیه دومین دوره جشنواره سراسری عکس ارسباران روز چهارشنبه 13 آذر ماه برگزار شد.در این مراسم  که 216عکاس از 16 استان کشور و 2 عکاس از کانادا و بوسنی و هرزگوین با 3 هزار و 112 اثر در آن شرکت داشتند،   با حضور جمعی از عکاسان و مسئولان در سالن میرزا جعفر قراجه داغی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اهر برگزار و آثار برتر اعلام شد.
در پایان  ، دومین جشنواره سراسری عکس ارسباران  با معرفی و تقدیر از نفرات برتر به کار خود پایان داد که هنرمندان کلیبری بخش مهمی از جوایز را به خود اختصاص دادند.در بخش مستند اجتماعی آرش شادمند از شهرستان  کلیبر با عکس «زندگی روستائی» حائز رتبه دوم و در بخش موبایلی سجاد امینی فر از کلیبر با عکس «عاشورا» صاحب عنوان شایسته تقدیر شدند.
مه لقا خانی اسب سوار برتر مسابقات ورزشی در دوره های متوالی در بیست و ششمین دوره به علت برخورد با اسب سوار دیگری که دچار حادثه شد نتوانست مثل همیشه به خط پایان و رتبه برتر برسد. ثبت لحظه وقوع این حادثه تلخ از طرف دبیرخانه عکس ارسباران مورد توجه قرار گرفت و در نتیجه فرشید فرج الهی از کلیبر با عکس « مه لقا خانی» به عنوان برگزیده ی دبیرخانه جشنواره انتخاب شد.
در بخش نمایشگاهی این جشنواره  نیز  که هم اکنون در گالری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اهر دایر است ،  اثرعلی مرادی در بخش  طبیعت و معماری و اثر علی بیداری در بخش تلفن همراه هردو از کلیبر حضور دارند.

۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید