اخبار

برگزاری جشن تولد چهل سالگی بسیج در بهارستان

برگزاری جشن تولد چهل سالگی بسیج در بهارستان
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج به همت حوزه مقاومت بسیج سپاه حضرت خدیجه (س) و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان، مراسم جشن تولد چهل سالگی بسیج در محل سالن آمفی تئاتر قلم برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان، این مراسم با حضور خانواده های معظم شهدا، مسئولین ادارات، بسیجیان متولدین آذر ماه و  همیشه حاضر در صحنه و علاقه مندان برگزار شد.

غلامرضا آبکار در حاشیه این مراسم گفت: دشمنان انقلاب همواره در صدد هستند تا ارزش‌های اسلامی را از بین ببرند و این استکبار جهانی است که در جبهه باطل مقابل انقلاب اسلامی که برگرفته از نهضت عاشوراست، ایستاده است.

سرهنگ یداله سلیمانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیز به بیان شاخص‌های بسیج و بسیجی پرداخت و بصیرت و حضور آگاهانه در صحنه دفاع از انقلاب را از مهمترین شاخص‌های بسیج عنوان کرد و گفت: ما در این چهل ‌سالگی بسیج مستضعفین، به بلوغ کامل فکری و عقیدتی در ابعاد مختلف رسیدیم.

وی با بیان اینکه بسیج از قشر‌ها و اصناف مختلف مردم تشکیل شد و در عرصه‌های مختلف خدمت رسانی حضور یافت، افزود: بسیج این انعطاف را دارد که همانند روحیه زمان جنگ در عرصه‌های مختلف حضور یافته و امورات کشور را به خوبی به پیش ببرد.

 گفتنی است اجرای گروه سرود رایت الهدی، برش کیک چهل سالگی بسیج توسط کودکان متولد آذر ماه و تقدیر از خانم جواهری به عنوان بسیجی پیش کسوت و تقدیر از بسیجیان فعال از دیگر برنامه های این مراسم بود .

شایان ذکر است در حاشیه برگزاری این مراسم، غرفه اقتصاد مقاومتی نیز حضور داشت که جوایز تقدیر شدگان از این غرفه تهیه گردید .

۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید