اخبار

از برگزیدان مسابقه عکاسی سیزده آبان در مصلی نماز جمعه شهرستان ورامین تقدیر شد

از برگزیدان مسابقه عکاسی سیزده آبان در مصلی نماز جمعه شهرستان ورامین تقدیر شد
به همت بسیج هنرمندان و همراهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین نمایشگاه عکس سیزده آبان با 45 اثر منتخب از بین 260 اثر رسیده و پس از داوری آثار؛ در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ورامین؛ این نمایشگاه با هدف به تصویر کشیدن گوشه ای از خلق حماسه مردم انقلابی ورامین در راهپیمایی سیزده آبان امسال و با فراخوان قبلی صورت پذیرفت.

 محمد تقی رودگر مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان ورامین در سخنان خود قبل از نماز عبادی سیاسی جمعه، ضمن توجه دادن مسئولان به حمایت و همراهی بیشتر هنرمندان در خصوص نمایشگاه عکس امسال افزود: نمایشگاه عکاسی برای دومین بار از راهپیمایی سیزده آبان با محوریت مردم، دانش آموزان و استکبار ستیزی و وحدت و شور انقلابی در مصلی نماز جمعه برگزار شد.

وی افزود: در کانون بسیج هنرمندان شهرستان ورامین سیصد و چهل و هشت هنرمند بسیجی فعال حضور دارند که در نه رشته هنری در ترویج فرهنگ و هنر اسلامی مجاهدانه می کوشند.

گفتنی است بعد از نماز جمعه عبادی سیاسی شهرستان ورامین از پنج نفر از هنرمندان عکاس با نامهای: سلیمان فرخی، ساجده مهرپویان، ندا میرزایی، زهرا تاجیک و زهرا هداوند خانی که صاحب پنج اثر منتخب در این نمایشگاه بودند با اهداء جایزه و لوح سپاس تقدیر بعمل آمد .

۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید