اخبار

گردهمایی فرماندهان پایگاهها و اعضای شورای بسیج برگزار شد

گردهمایی فرماندهان پایگاهها و اعضای شورای بسیج برگزار شد
به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج، گردهمایی فرماندهان و اعضای شورای مرکزی بسیج اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، این مراسم با حضور احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین امیر شمس فرمانده پایگاه بسیج و فرماندهان پایگاه های شهرستانهای تابعه و اعضای شورای مرکزی بسیج برگزار شد .

در این گردهمایی احد جاودانی با اشاره به نقش بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد : جان فشانی ها و ایثارگری های بسیجیان بر همکان آشکار است، جنگ تحمیلی شأن و جایگاه بسیج را به عنوان یک نیروی کارآمد نظامی رقم زد و حتی بعد از جنگ و در دوران سازندگی نیز وجهه مردمی خود را در کمک رسانی و سازندگی ایران حفظ نمود .

وی فرهنگ و تفکر بسیجی را رمز موفقیت و سربلندی دانست و افزود: بسیج بعنوان نهادی مردمی و مقدس در حوادث و اتفاقات سخت نقش پایداری، انقلابی و جهادی بودن را به خوبی نشان داد

حجت الاسلام شمس فرمانده بسیج این اداره کل در ابتدای جلسه ضمن خیرمقدم به فرماندهان و اعضای شورای بسیج گفت: تاریخ عاشورا هرساله تکرار می شود و فقط انسان ها تغییر می کنند . ما باید مانند اصحاب امام حسین(ع) هوشیاری و بصیرت داشته باشیم تا در صف دشمنان آن حضرت قرار نگیریم .

وی در ادامه افزود: امنیت کشور از مهم ترین مسائل کشور است که این مهم، در سایه بصیرت مردم و فداکاری بسیجیان و نیروهای امنیتی و سخنان هوشمندانه مقام معظم رهبری ممکن شده است .

گفتنی است در ادامه این نشست فرماندهان و اعضاء شورای مرکزی بسیج با بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود در خصوص مسائل و مباحث جاری پایگاه های بسیج،  به بحث و تبادل نظر  پرداختند.

۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید