اخبار

سومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت با برگزاری مراسم تودیع و معارفه معاونت امور فرهنگی و رسانه ای و ارزیابی عملکرد برگزار شد

سومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت با برگزاری مراسم تودیع و معارفه معاونت امور فرهنگی و رسانه ای و  ارزیابی عملکرد برگزار شد
طی مراسمی معارفه مرضیه محرابی بعنوان سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه ای و صدیقه معظمی بعنوان سرپرست ارزیابی عملکرد برگزار و از خدمات مهرشاد کاظمی معاون پیشین امور فرهنگی و رسانه ای تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، این مراسم با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، اعضای کارگروه توسعه مدیریت، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، سرپرست معاونت هماهنگی و بودجه، رئیس گروه پژوهش، توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی، رئیس گروه زنان و خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده، مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران و سرپرست اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

احد جاودانی در این مراسم ضمن خیرمقدم به حاضرین گفت: استفاده از ظرفیت نیروی انسانی بدون توجه به جنسیت بوده و تعصب و پایمردی به کار، ملاک انتخاب مدیران این اداره کل بوده است. وی سابقه کار، تحصیلات، تلاش و پشتکار را از شاخص های انتخاب مدیران بر شمرد.

جاودانی از "مرضیه محرابی" بعنوان همکاری پرتلاش، فعال و دغدغه مند با تهعد سازمانی خوب برای فرهنگ و هنر و دستگاه اجرایی نام برد و در ادامه از عملکرد مثبت وی در واحد ارزیابی عملکرد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی که منجر به ارتقاء رتبه این اداره کل از 53 به 25 در میان دستگاههای اجرایی گردید؛ یاد کرد.

وی در ادامه از "صدیقه معظمی" به عنوان همکاری پرتوان در حوزه ارزیابی عملکرد نام برد و برای وی آرزوی موفقیت کرد .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین از انتخاب کاظمی به عنوان رئیس سازمان گردشگری شهرداری تهران خبر داد و ضمن تبریک به ایشان از خدمات و تلاش های وی تقدیر کرد و افزود: مهرشاد کاظمی فعالیتهای خوبی را در حوزه فرهنگی انجام داده است که می بایست به عنوان سرلوحه قرار گیرد .

در ادامه این مراسم "شهرام عدالتی" سرپرست معاونت هماهنگی و بودجه، تلاش در حوزه هویت بخشی به شهرستانهای استان تهران را مهم تلقی نمود. وی اجرای برنامه های فرهنگ و هنر در سند توسعه شهرستان را خواستار شد و افزود: امتزاج زیاد اقوام، تغییر بافت روستایی، حساسیت فرهنگ و هنر را در استان تهران چندین برابر استانهای دیگر کرده است.

عدالتی در پایان خاطر نشان کرد: مولفه های فرهنگی و اجتماعی در حوزه برنامه ریزی استان تهران مسئولیت سنگین، شرعی و ملی است .

"علی شیرین" معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی نیز در این مراسم یکی از مولفه های عمومی سازمانها را کارآمدی و توجه ویژه به متغیرهای فرهنگ در ساختار دانست و گفت: 21 درصد از مأموریت های سازمانی و دستگاههای اجرایی در استان تهران می باشد که این امر تأثیرگذاری و انتظارات را دو چندان می کند .

شیرین در ادامه، تلاش مضاعف، برنامه ریزی و توجه به واقعیت های جامعه را از مهم ترین مسائل فرهنگی و هنری برشمرد .

"فرزانه مروستی" مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران نیز با تقدیر از عملکرد مهرشاد کاظمی و همکاری وی با دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری گفت: برنامه ریزی فرهنگی می بایست در اولویت سیاست های کلان جامعه باشد.

"ثریا شارقی" lمشاور استاندار و مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری نیز با اعلام گزارشی از وضعیت انتصاب بانوان مدیر در سطح دستگاه های اجرایی استان تهران و ملی، گفت: با توجه به سیاست های دولت و اهمیت انتصاب بانوان در سمت های مدیریتی، از اقدام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران بعنوان دستگاه فرهنگی و فرهنگ ساز در انتصاب یک بانو در سمت معاون امور فرهنگی و رسانه ای تقدیر می کنیم.

"مرضیه شفاپور" رئیس گروه زنان و خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز از انتصاب بانوان بعنوان مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برخی از استان ها و بکار گیری در سمت های مدیریتی در ستاد وزارتخانه و استانی خبر داد و افزود: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید وزیر محترم مبنی بر استفاده از پتانسیل بانوان در سمت های مدیریتی و همچنین پیگیری اجرای قوانین ساختاری زنان پیشتاز بوده است.

"سیمین محمد پور" رئیس گروه پژوهش، توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت برنامه ریزی استان تهران نیز ضمن تقدیر از خدمات مهرشاد کاظمی از انتصاب مرضیه محرابی بعنوان نیرویی کارآمد و پرتلاش، ابراز خرسندی کرد و تداوم انتصاب بانوان در سمت های مدیریتی را خواستار شد.

در ادامه سومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت "منصور حاجی" سرپرست اداره کل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران در خصوص عملکرد این اداره کل توضیحاتی ارائه کرد و خواستار هماهنگی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان تهران با این اداره کل شد.

وی در ادامه ضمن تاکید بر حفظ کرامت اتباع خارجی و استفاده از پتانسیل های فرهنگی و هنری آنان گفت: این اداره کل در پی ایجاد محیطی آرام و مطمئن برای حضور اتباع خارجی در فعالیت های مختلف فرهنگی و هنری در استان است و از این حیث، خواستار تعامل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامی استان تهران در جهت ساماندهی صدور مجوزهای فرهنگی و هنری با آن اداره کل شد.

برای دیدن گزارش تصویری اینجا کلیک کنید

 

۴ آذر ۱۳۹۸ ۲۰:۰۷
روابط عمومی اداره کل تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید