اخبار

پایان جشنواره فیلم کوتاه استان تهران با بیش از 90 اجرا

پایان جشنواره فیلم کوتاه استان تهران با بیش از 90 اجرا
پخش فیلم های سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه استان تهران با 93 اجرا به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ابراهیم شریفی ، در این باره گفت: پخش فیلم های سی و ششمین جشنواره فیلم کوتاه استان تهران، با 93 اجرا و استقبال چشمگیر مخاطبین به پایان رسید.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ادامه داد: این اجراها در سطح استان و در پردیس سینمایی فجر اسلامشهر، سینما بهشت رباط کریم و خانه فرهنگ محله کوهک در منطقه 22 تهران به اجرا در آمد.

وی خاطر نشان کرد: سینماهای یاد شده طبق جدول اجراها، از 22 تا 24 آبان ماه در دو سانس تعداد 31 فیلم را در بخش های داستانی، مستند، تجربی و پویا نمایی بر روی پرده نقره ای نمایش نمایش دادند.

شریفی افزود: با توجه به استقبال بی نظیر مخاطبان و طبق بررسی ها و ثبت آمارهای روزانه جشنواره، در مجموع 4800 نفر از فیلم های این جشنوار دیدن کردند که بطور میانگین تعداد 300 نفر در هرسانس صندلی های سینماها را پر کرده اند و این آمار نشان از اقبال عمومی و استفاده حداکثری از این جشنواره دارد.

 معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با ابراز خرسندی از  استقبال چشمگیر مردم از این جشنواره اظهار امیدواری کرد: با توجه به نتایج درخور و بازخوردهای مثبت و همچنین تحقق اهداف پیش بینی شده جشنواره، در صدد هستیم تا در سال آینده نیز این رویداد هنری و قابل توجه را با قوت و در سطحی گسترده برگزار نماییم.

گفتنی است سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه به همت انجمن سینمای جوانان ایران، از 19 تا 24 آبان ماه در پردیس سینمای ملت تهران برگزار شد.

برای دیدن گزارش تصویری برنامه اینجا کلیک کنید

۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید