اخبار

حضور اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان ورامین در راهپیمایی سیزده آبان

حضور اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان ورامین در راهپیمایی سیزده آبان
با دعوت و همراهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و بسیج هنرمندان شهرستان ورامین جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر این شهرستان روز دوشنبه سیزدهم آبان ماه جاری در راهپیمایی روز دانش آموز شرکت کردند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، این اداره با برگزاری ایستگاه هنرهای تجسمی و خوشنویسی و برگزاری کارگاه هنری نسبت به جمع آوری آثار هنری با مفهوم استکبار ستیزی اقدام کرد.

طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین در حاشیه راهپیمایی سیزد آبان گفت: همواره هنرمندان انقلابی با هوشمندی و درایت در صحنه های دفاع از هویت و انسجام ایران اسلامی حضوری موثر داشته اند. از این رو هنرمندان با بصیرت شهرستان ورامین در قالب گروه های مختلف در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و استکبار ستیزی همواره از پیشگامان عرصه جهاد می باشند.

 وی در ادامه به حضور ارزشمند بسیج هنرمندان در راهپیمایی و ایفای نقش بسیجیان هنرمند خوشنویس و نقاش در برگزاری ایستگاه نقاشی اشاره کرد و افزود: برگزاری ایستگاه نقاشی و خوشنویسی با محتوای پیام های استکبار ستیزی، مورد استقبال خوب دانش آموزان شهرستان قرار گرفت که مقرر شد بعد از داوری، به آثار برتر جوایزی به رسم یاد بود اهدا شود.

همچنین از همه شرکت کنندگان در ایستگاه هنری سیزده آبان با اهدا کتاب توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قدردانی شد.

۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید