اخبار

پرده آخر اجراهای بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران

پرده آخر اجراهای بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران
در آخرین روز از برگزاری بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران 3 نمایش به روی صحنه رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، پرونده اجرای نمایش های بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران با اجرای 3 نمایش بسته و وارد مرحله داوری شد.

بر همین اساس در روز پایانی جشنواره دو نمایش در بخش اصلی و یک نمایش در بخش جنبی به اجرای عموم درآمدند.

نمایش های «گرگ ها کراوات نمی زنند» به کارگردانی عادل عزیز نژاد از شمیرانات و «بیوه ها» به کارگردانی کوروش حیدری از شهر ری در بخش اصلی و نمایش «راز عروسک ها» به کارگردانی سمیه آباده از رباط کریم در بخش جنبی به روی صحنه رفتند.

به این ترتیب با پایان پذیرفتن اجرای نمایش های راه یافته به جشنواره، در مجموع 24 اجرا از 12 گروه نمایشی طی 4 روز در پردیس تئاتر تهران به روی صحنه رفتند.

در همین راستا ابراهیم شریفی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و دبیر جشنواره، فرصت و زمان مناسب برای تمرین گروه‌ها را یکی از نکات قابل توجه و افزوده شدن بخش جنبی، بخش مسابقه عکاسی و بخش منتقدین را از ویژگی‌های این دوره از جشنواره دانست.

وی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش دست اندرکاران جشنواره و تلاش گروه های نمایشی در برگزاری مطلوب و به دور ازحاشیه این جشنواره اظهار امیدواری کرد: با پایان پذیرفتن جشنواره و معرفی برگزیدگان در مراسم اختتامیه، گامی دیگر در مسیر تقویت و توسعه هنر نمایش و تئاتر در سطح استان برداشته خواهد شد.

گفتنی است؛ برترین های بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران با برگزاری مراسم اختتامیه، عصر دوشنبه 13 آبان ماه در پردیس تئاتر تهران معرفی و از ایشان تجلیل خواهد شد.

 

۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید