اخبار

انتخابات انجمن اولیا و مربیان هنرستان هنرهای زیبای پسران برگزار شد

انتخابات انجمن اولیا و مربیان هنرستان هنرهای زیبای پسران برگزار شد
مراسم انتخاب اعضاء جدید انجمن اولیاء و مربیان هنرستان هنرهای زیبای پسران وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای سال تحصیلی 1398-1399 با حضور اولیاء هنرجویان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای پسران، با توجه به شروع سال تحصیلی  و الزام انتخاب اعضاء جدید جهت حضور در انجمن اولیاء و مربیان، این جلسه در سالن اجتماعات هنرستان هنرهای زیبای پسران برگزار شد.

در این مراسم که با حضور والدین هنرجویان برپا شد در ابتدا جلال متولی مدیر هنرستان ضمن خیرمقدم و تبریک مجدد سال تحصیلی در ارتباط با اقدامات هنرستان در فصل تابستان و انجام عملیات عمرانی از قبیل ساخت کلاس، بوفه، نقاشی کلاسها و تجهیز هنرستان مواردی را به سمع اولیاء  رساند. سپس فرهاد چوداریان و لیلا رحیمی از اعضاء انجمن سال قبل گزارش فعالیت انجمن را برای اولیاء ارایه دادند.

در ادامه متقاضیان حضور در انجمن به معرفی و ارایه  سوابق اجرایی خود پرداخته و اولیا هنرجویان پس از استماع برنامه های کاندیدا ها، رأی های خود را به صندوق انداختند.

گفتنی است پس از شمارش آراء توسط نمایندگان اولیاء، نفرات منتخب به ترتیب آقایان فلاحتی با 32 رای، چوداریان با 30 رای و فاتح با 28 رأی و خانم رحیمی 30 رأی، به عنوان اعضاء جدید انجمن معرفی شدند.

۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید