اخبار

جلسه شورای اطلاع رسانی استان تهران با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد

جلسه شورای اطلاع رسانی استان تهران با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد
نخستین جلسه شورای اطلاع رسانی استان تهران به دبیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور مدیران روابط عمومی بانک های دولتی و خصوصی تشکیل شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، نظر به ابلاغ استاندار محترم استان تهران و صدور حکم دبیری شورای اطلاع رسانی استان به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اولین جلسه شورای اطلاع رسانی استان تهران با هدف هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های اداری و اجرایی جهت تعامل و اجرایی شدن سیاست های این شورا در محل سالن اجتماعات اداره کل تشکیل گردید.

در این جلسه احد جاودانی مدیر کل و دبیر شورای اطلاع رسانی استان تهران درسخنانی، تشکیل این جلسه به منظور طرح موضوعات، نقطه نظرات و دیدگاه ها، همچنین همفکری دستگاه ها جهت برنامه ریزی و هماهنگی و ساماندهی مشکلات را مهم دانست.

 وی افزود: شورای اطلاع رسانی استان به تبعیت از شورای اطلاع رسانی دولت جهت رصد اخبار و هدایت صحیح افکارعمومی با توجه به وضعیت فعلی کشورکه ممکن است اخبار نادرست بر روی زندگی، معیشت و اقتصاد مردم تاثیرسوء داشته باشد، برای رسیدن به یک هم آوایی و وفاق ملی تشکیل و آغاز به فعالیت کرده است که معتقدیم با تعامل و هماهنگی و مشارکت در این راستا می توان گام های مهم و بلندی برداشت .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در ادامه افزود: تلاش ما در این است تا فضایی برای تقویت روابط عمومی ها جهت انعکاس و مدیریت صحیح اخبار و اطلاعات به دستگاه های مربوطه و مردم بوجود آورده تا پالایش و ساماندهی شایسته ای در این خصوص در شورای اطلاع رسانی استان صورت گیرد. طرح موارد و موضوعات مرتبط هر یک از دستگاه ها در این شورا می تواند به جمع بندی، ایجاد ساز و کار مناسب و مبتنی بر سیاست ها و اهداف این شورا و حصول نتیجه کمک شایانی داشته باشد.

در ادامه این جلسه هر یک از مدیران روابط عمومی بانک ها ضمن ابراز تمایل جهت بسط و گسترش همکاری های فی مابین، به بیان دیدگاه ها، نقطه نظرات، پیشنهادات و انتظارات خود در حوزه خبر خصوصا فضای مجازی پرداختند .

 

۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید