اخبار

برگزاری نمایشگاه عکس "تهران امروز" به مناسبت هفته تهران

برگزاری نمایشگاه  عکس "تهران امروز" به مناسبت هفته تهران
به مناسبت هفته تهران نمایشگاه عکسی تحت عنوان "تهران امروز" در گالری نرگس اداره شهر تهران برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، آئین افتتاحیه نمایشگاه تهران امروز با حضور تعدادی از اساتید، هنرمندان و مسئولین فرهنگی و هنری روز دوشنبه ١٥مهرماه در نگارخانه نرگس و تهران اداره فرهنگ و ارشاد شهر تهران گشایش یافت.  

 در حاشیه این برنامه علی اکبر شیرکوند در سخنان کوتاهی ضمن گرامیداشت هفته تهران بر لزوم شناخت تهران تأکید کرد و افزود: شناخت تاریخی و فرهنگی تهران می بایست نسل به نسل منتقل گردد تا در آینده جایگاه اصلی  فرهنگی و تاریخی تهران به خوبی نشان داده شود.

در ادامه مهرشاد کاظمی در سخنان کوتاهی ضمن تشریح برنامه های هفته تهران گفت : هویت فرهنگی و تاریخی شهر تهران برکسی پوشیده نیست و بحمدالله در چند سال گذشته در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته که با استقبال علاقمندان مواجه شده است.

جواد انصافی از  پیشکسوتان تئاتر و حوزه تهران پژوهی از دیگر سخنرانان این مراسم بود که ضمن روایت اخلاق و جوانمردی در تهران قدیم به اجرای قطعه ای از آوازهای صنفی اصناف تهران پرداخت و بر لزوم شناخت این منطقه تاریخی و فرهنگی به نسلهای آینده تاکید کرد.

در ادامه اجرای برنامه رادیویی تهران قدیم و تهران جدید از دیگر برنامه های جنبی این نمایشگاه بود.

یادآور می شود نمایشگاه فوق تا 17 مهرماه در گالری نرگس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید