اخبار

راهیابی دونمایش از شمیرانات به جشنواره تاتر استان تهران

راهیابی دونمایش از شمیرانات به جشنواره تاتر استان تهران
شهرستان شمیرانات با دو نمایش "گرگها کروات نمی زنند" و "پنهان خانه پنج در" مجوز حضور در بیست و چهارمین جشنواره تاتر استان تهران را دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات و شمال تهران، هیئت بازبینی دو نمایش "گرکها کروات نمی زنند "و "پنهان خانه پنج در" از 5 نمایش ارائه شده از این شهرستان را شایسته حضور در جشنواره تاتر استان سال جاری دانستند.

نمایش های "گرگها کروات نمی زنند" به نویسندگی و کارگردانی عادل عزیز نژاد و "پنهان خانه پنج در" به کارگردانی آرش فلاحت پیشه توانستند در رقابت با 70 نمایش از 16 شهرستان استان در کنار 8 نمایش دیگر از شهرستانهای ری، قدس، دماوند، اسلامشهر، پاکدشت، رباط کریم و شهریار به جشنواره امسال راه یابند.

عادل عزیز نژاد در دو سال متوالی گذشته توانسته بود با نمایش های "مزون" و "یک خانواده محترم" از شهرستان شمیرانات به جشنواره استانی راه یابد و جوایزی نیز بدست آورد.

آرش فلاحت پیشه بازیگر، کارگردان و مدرس تئاتر تاکنون در سریالهای مختلف از جمله "برادر جان" و بوی باران" نقش آفرینی کرده و در فیلم سینمایی محمد رسول ا.... در نقش ابرهه ظاهر شده است .

یادآور می شود بیست و چهارمین جشنواره تأتر استان تهران از هشتم تا یازدهم آبان ماه جاری برگزار می گردد.


۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید