اخبار

نشست اعضا انجمن هنرهای تجسمی اسلامشهر با سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد

نشست اعضا انجمن هنرهای تجسمی اسلامشهر با سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد
نشست هم اندیشی و برنامه ریزی در خصوص اجرای فعالیتهای فرهنگی هنری با حضور اعضا انجمن هنرهای تجسمی با سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر در سالن جلسات برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر، در این نشست، میثم مرادی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس جلسه ضمن خیر مقدم و تسلیت ایام  به تشریح فعالیتها و برنامه های اداره در سال جاری پرداخت و بر هم افزایی، کمک و همکاری انجمن هنرهای تجسمی به عنوان بازوان اجرایی این اداره تاکید نمود.

وی همچنین با اشاره به برگزاری هفته فرهنگی شهرستان خواستار ارائه برنامه ها و طرح های نو و ابتکاری برای اجرا در این هفته شد .

در ادامه این نشست هریک از مسئولین انجمن ها و موسسات گزارشی در خصوص نحوه فعالیت ها و مشکلات پیش روی هنرمندان، عدم تمرکز و جانمایی آموزشگاههای آزاد هنری در بعضی از مناطق خاص شهر  و برگزاری کارگاه و کلاسهای آموزشی بدون مجوز و همچنین نحوه فعالیت ها و مشکلات مالی و عدم اعتبار و بودجه برای برگزاری دوره ها را بیان نمودند و با آسیب شناسی این حوزه از حمایت بیش از پیش مسئولین در برطرف نمودن مسائل و مشکلات این حوزه سخن گفتند.

۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید