اخبار

نمایش مذهبی « طلایه داران عاشورا » در اسلامشهر اجرا شد

نمایش مذهبی « طلایه داران عاشورا » در اسلامشهر اجرا شد
نمایش مذهبی « طلایه داران عاشورا » به همت گروه فرهنگی هنری بسیج خواهران حوزه 286 تحیت و با همکاری انجمن هنرهای نمایشی شهرستان اسلامشهر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش در سالن فجر به اجرای عموم در آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر،   نمایش فوق به کارگردانی حمیده عیوضی روایتی است از  وداع امام حسین(ع) با حضرت زینب(س) که در ادامه اتفاقات خرابه های شام و شهادت حضرت رقیه (س) را به تصویر می کشد. نقطه  قوت و اوج این نمایش خطبه خوانی حضرت زینب (س) است که روایتگر صلابت و اقتدار این بانوی بزرگوار در بازار کوفه بوده و یک تحلیل عظیمی از وضع جامعه اسلامی در آن دوره است که زیباترین کلمات و عمیق ترین و غنی ترین مفاهیم را در بر دارد.

یادآور می شود: عوامل اجرای نمایش سهیلا سلیمانی، ستاره نگهبان، زهره عابدی، فاطمه کرد آبادی، مریم شیخانی، ام کلثوم عبدزاده، لیلا گودرزی، فریبا دیانی،  سمیرا ربیعی، میلاد عبدزاده، مبینا غفاری، زهرا رفیعی، مریم شیرزاد، زهرا مظفری، سکینه رنجی  مرضیه رضایی، نرگس کرمی، نجمه رحیمی، مریم رفیعی، مائده رحیمی فرد، سمانه میرزایی، شقایق حلاجی، نازنین عبدزاده، حدیث نجاری، مهشید احمدی،  مبینا اسلامی، زهرا زارعیان، راضیه نصیری، رقیه محسنی، فاطمه اسدی، زهرا مهدی زند و زهرا بیگ محمدی می باشند.

گفتنی است: نمایش فوق از 12 لغایت 21 شهریور ماه ساعت 14 و 16 در سالن فجر آموز و پرورش به نشانی: اسلامشهر–خیابان امام محمد باقر(ع) - خیابان امام رضا (ع) میزبان علاقمندان و دوستداران اهل بیت(ع) می باشد.

۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید