اخبار

مراسم معارفه سرپرست معاونت هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد

مراسم معارفه سرپرست معاونت هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد
با حضور احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و تنی چند از مدیران و معاونین حوزه ستادی، جلسه معارفه سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در سالن اجتماعات حوزه مدیریت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، در این نشست مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در سخنانی ضمن تقدیر از زحمات محمد حسین اسماعیلی در مدت انتصاب ایشان،ابراهیم شریفی را به عنوان سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران معرفی نمود .

جاودانی در این نشست به نقش و جایگاه فرهنگ و هنر در مجموعه فعالیتهای اداره کل اشاره نمود و بر تعامل و همکاری های سازنده با گروههای هدف تاکید کرد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در ادامه، گستردگی فعالیتهای هنری سینمایی در حوزه های مختلف را یادآور و خواستار دقت نظر و بکار گیری نظرات کارشناسی در این حوزه به منظور گسترش ارتباطات فرا سازمانی و تعامل بیش از پیش با اصحاب هنر، سینما و نمایش شد .

گفتنی است محمد حسین اسماعیلی هفته گذشته با حکمی از سوی سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین منصوب شد .

 

۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید