اخبار

دیدار و نشست صمیمانه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با استاد علی نصیریان

دیدار و نشست صمیمانه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با استاد علی نصیریان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران سه شنبه ( ۱۵ مرداد ماه) در منزل علی نصیریان، هنرمند پیشکسوت کشورمان حضور یافت و با وی به گفتگو نشست.

به گزارش روابط عمومی معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، در این دیدار که محمد حسین اسماعیلی معاون هنری سینمایی و تعدادی از هنرمندان، احد جاودانی را همراهی می‌کردند، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران علی نصیریان را از مفاخر هنر ایران برشمرد و ابراز امیدواری کرد که او همچنان در مسیر هنر و بازیگری بدرخشد.

احد جاودانی با تأکید بر اینکه تجربیات استاد نصیریان گوهری گرانبها برای مدیران عرصه فرهنگ و هنر است؛ خطاب به این چهره ماندگار گفت: باید قدردان این شخصیت های بزرگ و فرهیخته باشیم و از نعمت وجودشان نهایت بهره را ببریم.

وی  با تشکر از تلاش‌های علی نصیریان در طول سالیان متمادی در عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون افزود: شما الگو و نمونه ای کامل از هنرمند متعهد و متخصص هستید که باید جوانان هنرمند که تازه، پای در این راه گذاشته اند شما را الگوی خود قرار دهند.

جاودانی با اشاره به سوابق درخشان علی نصیریان در عرصه بازیگری گفت: نصیریان از جمله ستارگان عالم بازیگری ماست که واقعاً در هر مجموعه که حاضر می‌شود اثرگذاری مشهودی دارد و برای همین هم هست که چهره ماندگار این عرصه لقب گرفته است.

علی نصیریان نیز ضمن ابراز تشکر از جاودانی و همراهان از حضورشان در خانه خود گفت: اگر اثری، حرف دل مردم را بزند و دغدغه مردم را داشته باشد، اثرگذار خواهد بود و ما باید سعی کنیم با دیدی طبیبانه، حرف‌ها و دردهای مردم و جامعه را بیان کنیم و روح امید را در میان مردم بدمیم.

این چهره ماندگار هنر کشور با اشاره به اهمیت تئاتر در عرصه بازیگری و سینما و تلویزیون افزود: خواهش می‌کنم به مقوله تأتر توجه کنیم و جوانانی که با عشق و علاقه به این عرصه وارد شده اند را حمایت کنیم.

علی نصیریان که در جشنواره فیلم فجر امسال هم در فیلم «مسخره باز» همایون غنی زاده بازی کرده است گفت: به نظرم این کارگردان جوان بسیار در کارش موفق بوده است و من وقتی فیلم را دیدم به او گفتم؛ این فیلم را بسیار فراتر از فیلم نامه ساخته و پرداخته است و واقعاً جای تبریک به او دارد.

وی همچنین در ادامه با بیان اینکه باید در عرصه هنر و فیلم و سینما به جوانان توجه ویژه شود گفت: هر چقدر به این نیروهای جوان توجه و به آنها اعتماد کنیم؛ آثاری فاخرتر را در این عرصه شاهد خواهیم بود.

استاد نصیریان همچنین از وضعیت هنر و تئاتر و زیرساخت های هنری در شهرستان های استان تهران پرس و جو کرد و خواستار توجه جدی به این حوزه شد.

در پایان این دیدار احد جاودانی، با تقدیم لوح و هدایایی از این هنرمند کشورمان تقدیر کرد.

۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید