اخبار

پیام تبریک مدیر کل به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیر کل به مناسبت روز خبرنگار
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران طی پیامی بمناسبت هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار، این روز را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت.

 

  ن وَالقَلَمِ وَ ما یَسْطُرُونَ

سوگند به قلم و آنچه می نویسد

هفده مرداد روز حقیقت نگارانی است که همواره با حق گویی و عدالت جویی پیشگام عرصه آگاهی و اطلاع رسانی اند. روز پاسداشت مجاهدت ها و تلاش های بزرگ مردان و شیرزنانی است که با ایثار وصف ناپذیر خویش آگاهی و روشنایی را به جامعه بشری هدیه می کنند.

روز خبرنگار، روز تکریم صاحبان اندیشه و قلمی است که با آزادگی برای توسعه و تعالی ایران عزیز تلاش می کنند. شهدای عرصه خبر و در راس آنها شهید صارمی بهترین الگو برای صداقت، امانتداری و پاسداری از ارزشهای انسانی هستند. جامعه خبرنگاران عزیز با پیروی از این شهدای گرانقدر می توانند راه دشوار و سنگین آگاهی بخشی و رسالت خطیر خبرنگاری را طی نمایند. بی شک دستیابی به قله های توسعه جامعه در سطوح مختلف و رسیدن به آرمان های ارزشمند انقلاب اسلامی جز با آگاهی بخشی صحیح محقق نخواهد شد.

اینجانب روز خبرنگار را به همه خبرنگاران شرافتمندی که همواره در اطلاع رسانی صحیح و دلسوزانه تلاش می کنند تبریک عرض نموده و برای این مجاهدان بی ادعا آرزوی سلامتی، سرافرازی و توفیق عزتمندانه از درگاه حضرت احدیت دارم.


  احد جاودانی

  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران

۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید