اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در مراسم تودیع و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع: حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع معرف یک اداره است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در مراسم تودیع و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع: حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع معرف یک اداره است
مراسم تودیع علیرضا فارسی و معارفه مرتضی قاسمی چراتی بعنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامی استان تهران، این مراسم با حضور اعضای شورای معاونان و کارکنان معاونت توسعه مدیریت و منابع در سالن جلسات برگزار شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در این مراسم گفت: حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع دارای حساسیت، ظرافت، دقت و اشراف است، اشراف در بخشنامه ها، حساسیت در بودجه و پروژه های عمرانی ، شفافیت در حوزه مالی و جدیت در برگزاری دوره های آموزش ضمن خدمت و ارتقاء حوزه آمار و اطلاعات کمترین انتظار از این معاونت می باشد.

وی در ادامه افزود: حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع نقش بسزایی در انجام فعالیتهای معاونت های تخصصی و فعالتر شدن بدنه اداره کل دارد.

جاودانی در پایان از خدمات علیرضا فارسی تقدیر کرد و گفت: ایشان در مدت تصدی معاونت با تعصب، جدیت و پشتکار در انجام امور داشتند که ستودنی است.

وی از توجه خود در خصوص بکارگیری کارکنان اداره کل در پست های مدیریتی گفت: با توجه به بررسی های بعمل آمده در همکاران اداره کل، آقای قاسمی به عنوان فردی خوش فکر با ارتباطات موثر سازمانی و مشرف به حوزه معاونت توسعه مدیریت ومنابع بعنوان گزینه این معاونت انتخاب شدند و موفقیت ایشان را همکاری دو سویه مدیران، کارکنان و بالاخص همکاران معاونت توسعه مدیریت و منابع دانستند.

در حکم آقای مرتضی قاسمی چراتی آمده است:

جناب آقای مرتضی قاسمی چراتی

نظر به سوابق و تجربیات ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم با حفظ پست سازمانی به سمت سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ظرفیت های موجود و نیروهای کارآمد و فرهیخته و تعامل سازنده با سایر معاونین، مدیران و روسای شهرستان ها در جهت شکوفایی و رشد فضایل اخلاقی و اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی – ایرانی موفق و موید باشید.

گفتنی است: قاسمی چراتی پیش از این رئیس اداره امور اداری، مالی و پشتیبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان تهران بوده و دانشجوی سال سوم دکترای آمار ریاضی است و سابقه چند ساله تدریس در دانشگاه های مختلف در کارنامه خود دارد.

 

۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۶:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید