اخبار

برگزاری کارگاه هنری به مناسبت آزادسازی خرمشهر در بهارستان

برگزاری کارگاه هنری به مناسبت آزادسازی خرمشهر در بهارستان
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان، کارگاه آموزشی هنری به مناسبت آزادسازی خرمشهر را در محل مجتمع فرهنگی و هنری قلم برگزار نمود .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان : کارگاه هنری نقاشی به مناسبت آزادسازی خرمشهر توسط بهنام ولدوند از همکاران هنرمند اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان و با حضور غلامرضا آبکار سرپرست اداره ، موسوی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ، بنار رییس اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 و هنرمندان و علاقه مندان به این هنر در محل مجتمع فرهنگی و هنری قلم برگزار شد .

غلامرضا آبکار ضمن بازدید از این کارگاه و قدردانی از حضور مسئولین و هنرمندان حاضر گفت : حماسه سوم خرداد و دفاع مقدس در حوزه فرهنگ دارای جایگاهی رفیع و ارزشمند است و بهترین عامل انتقال پیام آن دوران به نسل‌های جدید، زبان  هنر است.

در ادامه موسوی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری نیز ضمن قدردانی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان برای برگزاری کارگاه نقاشی با موضوع  حماسه سوم خرداد گفت : از رسالت‌های مهم امروز جامعه فرهنگی و هنری این است که فرهنگ ایثار و شهادت، دفاع مقدس و شهادت‌طلبی را با زبان هنر بازتولید و ارائه دهند.

ایشان همچنین برای بهبود و تبیین اهداف این برنامه پیشنهاد داد  تا یک نفر به عنوان مبلغ و سخنران آگاه به وقایع تاریخی حضور داشته باشد و در کنار هنرمندی که حماسه خرمشهر را به تصویر می­کشد ، به روایت تاریخی در این حوزه بپردازد تا نسل جوان بیشتر به اهمیت این روز پی ببرند .


۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۲۱
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید