اخبار

اردوی یک روزه ی شاعران و نویسندگان پاکدشتی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

اردوی یک روزه ی شاعران و نویسندگان پاکدشتی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
با دعوت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت از اهالی فرهنگ و هنر شهرستان، صبح روز دوشنبه هفدهم اردیبهشت ماه جاری، تعدادی از نویسندگان و شاعران و پژوهشگران درنمایشگاه بین المللی کتاب حضور یافتند.

حمید محسن وند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت در حاشیه ی این اردوی فرهنگی ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی را برای آحاد جامعه به ویژه نویسندگان بسیار مفید دانست و از تلاشهای در مسیر تولید دانایی قدردانی کرد.

در همین راستا حمید محسن وند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت با ابراز خرسندی از حضور اصحاب قلم پاکدشت ،در سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران و انگیزه ی فراوان اهل قلم برای فراگیری تازه ها تصریح کرد: جهت دهی و هدایت افکار عمومی در مسیر آرمانهای الهی و انسان ساز توسط قلم های متعهد و متخصص صورت می گیرد و باعث شور و اشتیاق مردم به آگاهی و دانستن تازه ها می شود.

گفتنی است اعضای انجمن های داستان نویسی،پژوهشگران و شاعران در حاشیه این نمایشگاه به قرائت آخرین سروده های خود پرداختند و با برگزاری جلسه ای ادبی قبل از صرف نهار، لحظاتی خاطره انگیز برای همدیگر رقم زدند.

یاد آور می شود در نشست ادبی که در حاشیه ی نمایشگاه کتاب توسط نویسندگان و شاعران پاکدشتی برگزار شد، قاسم اسدی،محسن عباسی، حسن بابایی و حمید فراهانی به قرائت آخرین سروده های خود پرداختند.

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۷:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید