اخبار

نمایشگاه تجسمی به مناسبت هفته معلم در نگارخانه کمال الملک شهرستان پاکدشت افتتاح شد

نمایشگاه تجسمی به مناسبت هفته معلم در نگارخانه کمال الملک شهرستان پاکدشت افتتاح شد
با همراهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت و دبیرستان نامجو (علوی)، نمایشگاه تجسمی با موضوع آزاد شامل 78 اثر با حضور دانش آموزان و تعدادی از هنرمندان ، صبح روز یک شنبه 16 اردیبهشت ماه جاری در نگارخانه امام خمینی (ره) افتتاح شد.

حمید محسن وند در آیین افتتاح نمایشگاه هنرجویی که به مناسبت نکوداشت مقام معلم برگزار شد گفت: با تلاش و زحمت بیشتر می توان گام های مهمی در حوزه ی هنر برداشت به شرطی که هنرمندان برای رسیدن به این مهم ،در خود توانایی هایی را ایجاد کنند که تاکنون نسبت به آنها بی تفاوت بوده اند. هنر کشف استعداد یک مقوله است و هدایت درست و تلاش برای حفظ و شکوفایی این مهم، مقوله ای مهم تر.

خاطر نشان می شود حمید محسن وند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت اعلام کرد با تفاهم نامه ای که به زودی میان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره محیط زیست منعقد خواهد شد، به صورت ویژه از آثاری که در حفظ محیط زیست خلق می شوند ،حمایت خواهیم کرد.

همچنین گفتنی است تکنیک های بکار رفته در این نمایشگاه بسیار متنوع بوده که از اهم آنها می توان به آبرنگ،آیینه کاری،ویترای و ...اشاره کرد.

همچنین معصومه محمدیان مدیر دبیرستان نامجو،صدری مدرس هنر،شصتی و...از آموزگاران این مرکز علمی هنری در برگزاری این نمایشگاه سهم بسزایی ایفا کردند.

خاطر نشان می شود نمایشگاه تجسمی دبیرستان نامجو و آموزشگاه علوی بمدت 4 روز ادامه دارد و ساعات بازدید آن از ساعت 9صبح تا 2 بعد از ظهر می باشد و برای بازدید عموم رایگان است.
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۷:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید