اخبار

مستند داستانی شهدای مدافع حرم به کارگردانی امید رضا خیرخواه هنرمند پاکدشتی در مرحله پیش تولید قرار گرفت

مستند داستانی شهدای مدافع حرم به کارگردانی امید رضا خیرخواه هنرمند پاکدشتی در مرحله پیش تولید قرار گرفت
مستند زندگی شهدای مدافع حرم شهید الیاس چگینی و جاویدالاثر شهید حمید رضا محمد رضایی پس از طی مراحل تحقیقاتی و آماده شدن برای تبدیل اثر به عنوان اثری مستند داستانی و فاخر، از این قهرمانان جاوید به کارگردانی امید رضا خیرخواه و تهیه کنندگی حسین نادری و حمایت حوزه هنری و معاونت فرهنگی سپاه قزوین تولید خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت، تصویربرداری مستند مذکور از شانزدهم اردیبهشت ماه آغاز شده وپرداختن به سبک زندگی شهدای مدافع حرم و نیز نگاه ایشان به امنیت با پرداختی زیبا و هنرمندانه در دستور تهیه این اثر قرار دارد.

همچنین لوکیشن های این اثر در روستای امیر آباد نو و نیز روستای شال در استان قزوین می باشد و به گفته ی امید رضا خیر خواه کارگردان اثر این مستند داستانی، مسیری نورانی از عزم راسخ مردان با غیرت ایران را نشان می دهد که با ایمان قلبی و عشق به اهل بیت از همه ی تعلقات دنیایی دست کشیده و وارد کارزار خطیر جنگ با داعش می شوند.

گفتنی است امید رضا خیر خواه پیش از این نیز در تولید آثار داستانی و مستند در حوزه هایی چون ادبیات پایداری،آسیب های اجتماعی ،فرهنگ شفاهی و ...به عنوان کارگردان و یا نویسنده نقش داشته و در حال حاضر به عنوان مسئول بسیج هنرمندان شهرستان پاکدشت برای هنرمندان به خدمات فرهنگی مشغول می باشند.
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۷:۲۲
پاکدشت-روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید