اخبار

گردهمایی هنرمندان شمیرانی با موضوع انتظار

گردهمایی هنرمندان شمیرانی با موضوع انتظار
به مناسبت ایام خجسته میلاد امام عصر (عج)، هنرمندان شمیرانات به ویژه بازار قائم تجریش در صحن آستان مقدس امامزاده صالح (ع) آثاری با موضوع انتظار خلق می کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات، روز یکشنبه 9 اردیبهشت ماه جمعی از هنرمندان این شهرستان به میمنت میلاد با سعادت امام زمان (عج) در آستان مقدس امامزاده صالح (ع) گردهم می آیند و تازه ترین آثار خود را با موضوع انتظار خلق می کنند.

سیدحسن صفوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات ضمن اعلام خبر فوق اذعان داشت : این اداره با هماهنگی و همکاری دستگاه هایی چون اداره اوقاف ، تبلیغات اسلامی و مدیریت آستان مقدس امامزاده صالح(ع) در این ایام مبارک و میمون چندین برنامه در دست اجرا دارد که علاوه بر گردهمایی هنرمندان می توان به برگزاری نمایشگاه کتاب در طول هفته آینده و عصر شعر انتظار و مهدویت در روز دوشنبه 10 اردیبهشت ماه اشاره کرد که همه آنها در صحن و حیاط آستان مقدس امامزاده صالح(ع) برگزار خواهد شد.

وی همچنین از حضور شبکه های رادیویی در این برنامه ها خبر داد و افزود: با هماهنگی به عمل آمده با مدیریت بازار قائم تجریش مقرر شد تا جوایز نقدی و سفر کربلا برای تقدیر از هنرمندان در نظر گرفته شود و تهیه جهیزیه برای 30 نفر از محرومان شهرستان و همچنین جوایزی برای بهترین تزئین مغازه ها و محله ها لحاظ گردد.

۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید