اخبار

فیلم برداری فیلم داستانی قصاص در استان تهران پایان یافت

فیلم برداری فیلم داستانی قصاص در استان تهران پایان یافت
تصویر برداری فیلم داستانی قصاص به تهیه کنندگی وکارگردانی حجت الله اصلانی و با موضوع گذشت و ترویج فضایل انسانی؛ پس از ده جلسه فیلم برداری در پاکدشت ،شهرک غرب و سعادت آباد و با اخذ مجوز از ناجی هنر و همراهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت پایان یافت .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت فیلم قصاص با محتوای فرهنگی اجتماعی و توجه دادن آحاد جامعه به گذشت و مهربانی تولید شده است. گفتنی است این فیلم بر گرفته از یک داستان واقعی وعبرت آمیز بوده و از کشمکش و درونمایه ای تاثیر گذار برخوردار است.

خاطر نشان می شود ماجرای داستان مربوط است به خانواده ای داغدار که بار مصیبت از دست دادن فرزند خویش را به دوش می کشند و با گذشت از خون فرزند دلبند خویش، فضیلت عفو و فداکاری را در مقابل قصاص انتخاب می کنند .

گفتنی است در فیلم قصاص به سرمایه گذاری حجت الله اصلانی - مهسا حمزه ای، ندا واحد،گیتی عربخوانی، ساحره خدادادیان،سجاد ملک محمودی ،کاظم مرتضایی، محمد امین سالاری و متین اصلانی(بازیگر خردسال) و با مدیریت فیلمبرداری ناصر شاه حسینی و صدابرداری سجاد ملک محمودی نقش آفرینی کردند.

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۵:۵۲
پاکدشت-روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید