اخبار

برگزاری جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان تهران در شهرستان شمیرانات

برگزاری جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان تهران در شهرستان شمیرانات
نشست مشترک کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان تهران با حضور معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ، فرماندار شمیرانات و مدیران کل ادارات و دستگاههای استان در ساختمان فرمانداری شمیرانات برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات؛ عصر سه شنبه 28 فروردین ماه دکتر شهریور فرماندار شمیرانات، میزبان دکتر امامی امین معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ، علیرضا فارسی معاون توسعه مدیریت و منابع  اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان تهران و جمعی از مدیران کل و روسای دستگاه های استان بود.

گزارش سازمانها و ادارات در رابطه با تعداد پرونده های صنعتی و علمی برای فروش محصولات کشاورزی از اهم موضوعات مطروحه در این نشست بود. علاوه بر آن در مورد بررسی تعداد کارورزهایی که بایستی از طریق ادارات جذب می شدند و نیز نوع و خدمات وام اشتغال توسط بانکها نیز مباحثی به عمل آمد.

سیدحسن صفوی رئیس اداره ارشاد اسلامی شمیرانات در حاشیه این مراسم گفت: تا کنون در حوزه کارورزی دولت در اداره ارشاد اسلامی شمیرانات 5 واحد پذیرنده ثبت نام شده اند و 8 کارورز در مرحله ثبت نام قرار داد هستند .

 وی که به اتفاق علیرضا فارسی معاون توسعه مدیریت و منابع  اداره کل ارشاد اسلامی استان تهران در این نشست حضور یافته بود افزود: فارغ التحصیلان دانشگاهها در حوزه فرهنگ و هنر به واسطه این طرح می توانند جذب بازار کار شده و کارفرمایان نیز جهت انگیزش به کارگیری جوانان فارغ التحصیل از مزایای طرح بهره مند شوند.

این نشست ساعت 17/30 به پایان رسید.

۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۵:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید