اخبار

با محوریت برنامه های تئاتر در سال97، جلسه مشترک معاونت هنری و سینمایی و هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران برگزار شد

با محوریت برنامه های تئاتر در سال97، جلسه مشترک معاونت هنری و سینمایی و هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران برگزار شد
جلسه مشترک معاونت هنری و سینمایی و هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران به منظور بررسی برنامه های تئاتر در سال 97 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به نقل از تئاترتهران، جلسه مشترک اعضای هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران با محمدحسین اسماعیلی معاونت هنری وسینمایی ، شریفی رئیس اداره هنری و مهدی کیهورکارشناس امور تئاتر استان تهران حول محور برنامه های تئاتر در سال 97 به ویژه برگزاری هر چه بهتر بیست و سومین جشنواره تئاتر استان تهران برگزار شد.

در ابتدای این جلسه اسماعیلی با تبریک سال نو به اعضای هیئت رئیسه ی انجمن از زحمات ایشان قدردانی نمود و در ادامه درباره نحوه ارائه فراخوان و برگزاری بیست وسومین جشنواره تئاتر استان تهران، فصل تئاتر استان تهران و برگزاری اردیبهشت تئاتر استان تهران سخنانی را مطرح نمود.

پس از آن امیرحسین شفیعی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران از حمایتهای معاونت هنری و سینمایی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران تشکر کرد و نظرات و پیشنهادات انجمن هنرهای نمایشی استان تهران را درباره موضوعات مطرح شده بیان کرد. سپس درباره هر کدام از موضوعات بحث و گفتگو شد. در پایان جدول زمان بندی جشنواره تئاتر استان تهران در سال 97 به تصویب رسید.

۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ۱۵:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید