اخبار

فیلم " برج سقوط " توسط کارگردان پاکدشتی آماده نمایش شد

فیلم " برج سقوط " توسط کارگردان پاکدشتی آماده نمایش شد
مستند برج سقوط به نویسندگی و کارگردانی امید رضا خیرخواه کارگردان و هنرمند پاکدشتی آماده نمایش شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت ؛ این فیلم به موضوع اعتیاد و معضلات و آسیب های آن می پردازد که چندی پیش تدوین آن شروع شده بود و با پشت سر گذاشتن مراحل فنی (صداگذاری ) در حال حاضر آماده پخش گردید.

امید خیرخواه کارگردان و نویسنده این فیلم در این خصوص گفت: اعتیاد بعنوان یک آسیب اجتماعی، هیچ گاه بطور کامل ریشه‏ کن نخواهد شد، اما با تدبیر، اندیشه و تلاشى مخلصانه حداقل می‏توان آن را به کنترل در آورد. در این راستا تلاش ما بر این است تا با ارتقاء سطح آگاهى اقشار مختلف جامعه پیشگیرى از اعتیاد را بر درمان معتادین مقدم بداریم. به امید روزى که جامعه‏ اى داشته باشیم که اگر هم در آن فرد معتادى وجود دارد، درصدد نجات خویشتن باشد.

گفتنی است ،عواملی که در  این فیلم با امید رضا خیرخواه همکاری می کنند عبارتند از تصویر بردار: مهدی منصوری، تدوین و صداگذاری: سید علی کرمانی،مدیر تولید : محمد رضا دهقانی،بازیگر:علی نکومنش، دستیار کارگردان : مصطفی کاکاوند ،طراح صحنه و لباس : سینا قاجار، موسیقی : انتخابی ،تهیه کننده : امید رضا خیرخواه.

شایان ذکر است ،امید رضا خیرخواه جزو یکی از بهترین کارگردانان جوان کشور است که در کارنامه کاری خود حدود  ۱۱۰مستند اززندگینامه شهدای ۸ سال دفاع مقدس دارد و همچنین وی با آثارهای داستانی مانند مسافر، رهگذر، آنسوی دوربین، ضد خش و ..  توانست عنوان بهترین کارگردان بسیجی کشور را از آن خود کند.

۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ۱۵:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید