• اخبار

عملکرد فرهنگسرای رازی ورامین تشریح شد

عملکرد فرهنگسرای رازی ورامین تشریح شد
بهروز مشتاق معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین عملکرد شش ماه نخست سال جاری، تنها مرکز فرهنگی و هنری فعال در سطح شهرستان ورامین را تشریح کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، بهروز مشتاق معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین در گزارشی، شش ماه نخست سال جاری فرهنگسرای رازی را در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری بیان کرد .

 وی اظهار داشت: برگزاری دو  کلاس آموزشی تئاتر  با 37 نفر شرکت کننده توسط استاد عزت الله قمی و با  همکاری دفتر هنرهای نمایشی شهرستان، برگزاری کلاس موسیقی در رشته ویلون و گیتار  با 38 هنرجو ، برگزاری کلاس آموزش طراحی و نقاشی ویژه کودکان و بزرگسالان با 37 هنرجو  با همکاری انجمن هنرهای تجسمی ،برگزاری کلاس آموزشی عکاسی حرفه ای با 12 هنرآموز ، برگزاری کلاس فیلم سازی با حضور 9 علاقه مند، برگزاری کلاس آموزش خوشنویسی با 97  هنر جوی خوشنویس ، برگزاری 3 دوره آزمون خوشنویسی با 178 نفر شرکت کننده ، تمرین 7 گروه نمایشی با 98 بازیگر و عوامل اجرایی تئاتر ، برپایی 2 نمایشگاه گرافیک و 4 نمایشگاه عکس با همکاری انجمن هنرهای تجسمی و کانون عکس شهرستان از فعالیت های هنری بود .

 مشتاق در ادامه گزارش خود به اجراءهای عمومی تئاتر خیابانی و صحنه ای اشاره کرد و گفت: نمایشهای روژان از نژاد شهریار کوچولو (خیابانی) ، منم آرش خیابانی و مرغ عشق حیدر (صحنه ای ) در این مدت اجرا شدند.

 معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  شهرستان ورامین به برپایی جلسات و نقد و بررسی شعر در چهارشنبه آخر ماه با همکاری کانون شعرا و نویسندگان شهرستان اشاره کرد و افزود: این اداره با انجمن دیانت شهرستان و سایر ادارات و نهادهای شهرستان در برگزاری مراسم و جشن ها نیز همکاری داشته است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران
۱۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500