اخبار

راهیابی نمایش خیابانی «هیس» از شهرستان ورامین به جشنواره بین المللی تئاتر فجر

راهیابی نمایش خیابانی  «هیس» از شهرستان ورامین به جشنواره بین المللی تئاتر فجر
نمایش خیابانی «هیس» به کارگردانی امیر حسین شفیعی از شهرستان ورامین در جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان شرکت داشت و موفق شد در این جشنواره به عنوان نمایش منتخب به بیست و سومین جشنواره تئاتر بین المللی فجر راه یابد.


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ؛ حسین قرائی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین در این خصوص گفت: نمایش خیابانی  «هیس» به کارگردانی امیر حسین شفیعی از شهرستان ورامین در جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی  مریوان  حضور داشت که در پایان تحیسن تماشاگران و منتقدان جشنواره را به خود اختصاص داد و به عنوان نمایش منتخب به بیست و سومین جشنواره تئاتر بین المللی فجر راه یافت.

قرائی در ادامه افزود :این نمایش در بخش بازیگر زن دو کاندید داشت که خانمها لیلا جنیدی و راضیه ده پائینی منتخبین آن بودند و هئیت داوران در پایان خانم راضیه ده پائینی را به عنوان بازیگر دوم زن جشنواره معرفی کرد و در بخش طراحی آقای روح الله سنایی را به عنوان نفر اول طراحی نمایش «هیس» انتخاب کرد و در بخش کارگردانان برتر جشنواره آقای امیر حسین شفیعی به عنوان کارگردان دوم جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان معرفی کرد. لازم به ذکر است در بخش طراحی لباس نیز خانم راضیه ده پائینی یکی از کاندیداهای کسب مقام بود. 

گفتنی است:روح‌ا... سنایی، علی عمرانی، راضیه دهپاینی، لیلا جنیدی، علی عمرانی، اعظم رضوی، مژگان براتی، حسین بودشی، مهری باقری‌کیا، پوریا شاهسون، علیرضا کاظم‌زاده، مرجانه هوشمند، الهام انصاری، احسان شریعت، نصرالدین خاتمی از جمله بازیگران این کار به کارگردانی امیرحسین شفیعی  هستند. سایر عوامل عبارتند از: طراح حرکات: علی عمرانی، طراح صحنه: روح ا... سنایی، مدیر تولید: علی رفیعی، طراح لباس: راحله دهپاینی، دستیار کارگردان: نگار جنیدی.

۱۴ آبان ۱۳۹۰ ۱۳:۱۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید