اخبار

با حضور معاون وزیر ارشاد ؛ آیین افتتاحیه بخش فیلم دومین جایزه هنر و ادبیات محتشم برگزار شد

با حضور معاون وزیر ارشاد ؛ آیین افتتاحیه بخش فیلم دومین جایزه هنر و ادبیات محتشم برگزار شد
آیین افتتاحیه بخش فیلم دومین جایزه هنر و ادبیات محتشم امروز با حضور حسین نوش آبادی معاون حقوقی ، امورمجلس و استانها و سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،برزین ضرغامی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و مدیران ادارات فرهنگ و ارشاد شهرستان‌های استان تهران در سینما فلسطین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی استان تهران ، آیین افتتاحیه بخش فیلم دومین جایزه هنر و ادبیات محتشم امروز با حضور حسین نوش آبادی معاون حقوقی ، امورمجلس و استانها و سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،برزین ضرغامی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، منوچهر محمدی فعال حوزه سینماو مدیران ادارات فرهنگ و ارشاد شهرستان‌های استان تهران در سینما فلسطین برگزار شد.

در این مراسم از تیرداد سخایی از اساتید فیلم‌نامه نویس کشورمان تجلیل شد. وی در این مراسم، گفت: در ارتباط با موضوع عاشورا کم کاری‌ کرده‌ایم. این در حالی است که آموزه‌های عاشورا بسیار زیاد است و امروز می‌توانیم خیلی از این آموزه‌ها را به تصویر کشید.

در ادامه این مراسم از مستند 20 دقیقه‌ای از «عبدالحمید قدیریان» نقاش پیشکسوت در عرصه هنر عاشورایی به کارگردانی «علی قدیریان» به نمایش درآمد. این مراسم تا ساعت 18 با پخش مستندهایی پیرامون محرم و صفر در سینما فلسطین ادامه دارد که می‌توان به مستنداتی از جمله؛ اوج مرتضی، ظهر روز دهم، پروانه‌های نینوا، صدای خسته، چهل و هشتم، اینجا خورشید می‌درخشد، نامیرا و زیارت اشاره کرد.

۱۷ آذر ۱۳۹۳ ۱۴:۵۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید