اخبار

برزین ضرغامی : استقبال پرشور مردم از نمایشگاههای قرآن شهرستانها ، مارا به هدف اصلی خود یعنی محله نمودن فعالیتهای فرهنگی و هنری ودینی نزدیک نمود

برزین ضرغامی : استقبال پرشور مردم از نمایشگاههای قرآن شهرستانها ، مارا به هدف اصلی خود یعنی محله نمودن فعالیتهای فرهنگی و هنری ودینی نزدیک نمود
نمایشگاه ها گزیده ای از نمایشگاه بزرگ قرآن در باغ موزه دفاع مقدس است که با استقبال مردم خداجوی و دین دار در شهرستانهای استان تهران قرارگرفت .

  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، ˈبرزین ضرغامیˈ در بیست و یکمین  روز از ماه مبارک رمضان همزمان با ایام لیالی قدر،ضمن عرض تسلیت  شهادت مولای متقیان (علیه السلام ) در گفت و گو با خبرنگاران، با اشار به برگزاری نمایشگاه قرآن در 16 شهرستان استان تهران خاطر نشان کرد: این نمایشگاه ها با هدف دسترسی آسان شهروندان تهرانی از نقاط دور و نزدیک استان به فعالیت های قرآنی برپا شده است.

وی گسترش فعالیت های قرآن و عترت و آشنایی کودکان و نوجوانان با مباحث قرآنی در سطح کلن را از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه های قرآن کریم در شهرستان استان تهران عنوان کرد.

ضرغامی با اشاره به کیفیت نمایشگاه های قرآن در شهرستان های استان تهران اعلام کرد: نمایشگاه ها گزیده ای از نمایشگاه بزرگ قرآن در باغ موزه دفاع مقدس است که با استقبال مردم خداجوی و دین دار در شهرستانهای استان تهران قرارگرفت .

همچنین وی افزود : ویژگی نمایشگاههای شهرستان استان برگزاری محافل انس با قرآن کریم با حضور قاریان برجسته و بین المللی، برگزاری نشست های تخصصی تفسیر قرآن کریم، دعوت از حافظان و قاریان کودک و نوجوان قرآن کریم با هدف تشویق این افراد است که با  استقبال صاحبان اندیشه وفعالان عرضه قرآن وعترت ،خانواده ها و کودکان و نوجوانان مواجه گردید.این حضور نشان از این دارد که هرچقدر دراین زمینه کار شود کم است ومردم همچنان تشنه برنامه های قرآنی و دینی می باشند .

ضرغامی  درپایان ضمن تشکر و قدردانی از حضور مردم در برنامه های فرهنگی وهنری که می تواند دلگرم کننده برای خدمت گزارانشان در عرصه فرهنگ و هنر باشد اذعان داشت که مابه این مردم متعهد هستیم با توجه به ذائقه و علاقمندیشان برنامه ارایه نماییم که امیدوارم با پشتوانه قدرتمند قرآن و تعالیم دینی به این مهم دست  یابیم .

۲۹ تیر ۱۳۹۳ ۱۳:۳۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید