آرشیو اخبار
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران رای خود را به صندوق انداخت
احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، در اولین ساعت روز جمعه 28 خرداد ماه 1400 با حضور در شعبه اخذ رأی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، ضمن گفتگو با دست اندرکاران و مجریان برگزاری انتخابات، رأی خود را به صندوق انداخت.
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹
[ تعداد بازدید : ۴۱ ]
تجلیل از همکاران معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به جهت ثبت به موقع و صحیح حسابهای مالی از منظر دیوان محاسبات
صبح روز سه شنبه 25 خردادماه، احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران طی نشستی با همکاران معاونت توسعه مدیریت و منابع این اداره کل، از تلاش و فعالیتهای آنان تقدیر و تجلیل کرد.
۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۹
[ تعداد بازدید : ۲۶۴ ]
اولین نشست هم اندیشی و اندیشه ورزی با هنرمندان شاخص، درسالن همایش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد
اولین نشست تعاملی با هنرمندان شاخص و تأثیرگذار و دست اندرکاران هنری جهت هم افزایی بین دستگاههای اجرایی دولتی و مدیران به همت سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ برگزار شد.
۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۱
[ تعداد بازدید : ۹۳ ]
سومین نشست منطقه ای شورای فرهنگ عمومی استان تهران به میزبانی رباط کریم برگزار شد
سومین جلسه منطقه ای شورای فرهنگ عمومی استان تهران با محوریت شهرستانهای اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم، صبح امروز چهارشنبه 19 خردادماه با حضور حجت الاسلام ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران و رئیس شورای فرهنگ عمومی استان تهران، جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و دبیر شورا، ائمه جمعه، فرمانداران و روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانهای فوق، در مصلی نمازجمعه رباط کریم برگزار شد.
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۲
[ تعداد بازدید : ۳۲۷ ]
نخستین نمایشگاه حضوری هنرهای تجسمی "بهارنگ" در سال جدید، در نگارخانه رسول مهر افتتاح شد
نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی رشته نقاشی با نام " بهارنگ" صبح امروز سه شنبه ۱۸ خرداد ماه توسط مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و مسئولان مربوطه در محل نگارخانه رسول مهر افتتاح شد.
۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۲
[ تعداد بازدید : ۷۹ ]
صفحه ۱ از ۸
دومین آزمون عملی جامع مهارت های کاردانش و سی و چهارمین دوره آزمون عملی  - ادواری سال تحصیلی ١٤٠٠-١٣٩٩ برگزار شد
دومین آزمون عملی جامع مهارت های کار و دانش و سی و چهارمین دوره آزمون عملی - ادواری در روزهای بیست و سوم لغایت بیست و ششم خردادماه همزمان با سراسر کشور در استان تهران برگزار شد.
۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۴
[ تعداد بازدید : ۱۸۳ ]
بازدید معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از روند تجهیز و تعمیر سال آمفی تئاتر هنرستان موسیقی دختران
میثم مرادی صبح روز دوشنبه 24 خرداد با حضور در هنرستان موسیقی دختران تهران، از نزدیک در جریان روند تجهیز و تعمیر سال آمفی تئاتر این هنرستان قرار گرفت.
۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶
[ تعداد بازدید : ۳۹ ]
بازدید مسئولین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از محل برگزاری آزمون های مهارتی شاخه کار و دانش
دومین آزمون عملی جامع استانداردهای مهارت آموزی شاخه کار و دانش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال تحصیلی 1400- 1399 و در روزهای 23، 24 و 25 خرداد، در محل مراکز مهارت آموزی استان تهران در حال برگزاری است.
۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴
[ تعداد بازدید : ۶۰ ]
نمایشگاه دستاوردهای چهارساله هنرستان های هنری در دهه فجر برگزار خواهد شد
شورای مدیران هنرستان های هنری استان تهران به میزبانی هنرستان هنرهای زیبای دختران برگزار شد.
۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۸:۲۷
[ تعداد بازدید : ۵۸۲ ]
جلسه هماهنگی همکاری های فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و برج چند منظوره میلاد برگزار شد
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با مدیرعامل برج مخابراتی و چند منظوره میلاد تهران در خصوص تفاهم نامه دو جانبه فرهنگی و هنری دیدار و گفتگو کرد.
۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰
[ تعداد بازدید : ۳۰۶ ]
صفحه ۱ از ۸
قدردانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد ری از خبرنگاران فعال عرصه انتخابات
«سید حسن صفوی» رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری با حضور در غرفه اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان ری، با مسئول کمیته اطلاع رسانی و جمعی از خبرنگاران دیدار و گفت و گو کرد.
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰
[ تعداد بازدید : ۱۶ ]
برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره استانی "کووید استان" در شهرستان پردیس
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس و انجمن ادبی مهر، اقدام به برپایی جشنواره استانی "کوویداستان" در سطح استان تهران نمود.
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۹:۴۲
[ تعداد بازدید : ۱۷ ]
پدر شهیدان شجاعی: همه ایرانیان با هر دین و سلیقه ای، وظیفه دارند در انتخابات شرکت کنند
«داود امامیان» جانشین فرمانده سپاه ناحیه حضرت عبدالعظیم(ع) و «سید حسن صفوی» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری با «محمد شجاعی» شاعر آئینی شهرری و پدر دو شهید دیدار کردند.
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۹:۳۶
[ تعداد بازدید : ۱۷ ]
برگزاری نشست هم اندیشی اعضای انجمن هنرهای نمایشی و فعالان حوزه تئاتر اسلامشهر با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی
نشست هم اندیشی اعضای انجمن هنرهای نمایشی و فعالان حوزه تئاتر شهرستان اسلامشهر با حسین کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در روز چهارشنبه 26 خرداد ماه در سالن جلسات این اداره برگزار شد.
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۹:۳۰
[ تعداد بازدید : ۱۱ ]
دوازدهمین نشست شورای توسعه فرهنگ قرآنی شهرستان ری
دوازدهمین نشست شورای توسعه فرهنگ قرآنی شهرستان ری با حضور جمعی از مسئولان ادارات و نهادها، 24 خرداد ماه در مجتمع فرهنگی و هنری شیخ ابوالفتوح رازی برگزار شد.
۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۹
[ تعداد بازدید : ۱۹۰ ]
صفحه ۱ از ۸