معرفی اداره کلدرباره مابیانیه حفظ حریم خصوصی

بیانیه حفظ حریم خصوصی کاربران تارنمای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران

به تارنمای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران خوش آمدید.

در این بیانیه در خصوص امنیت اطلاعات و محتوای تارنما، به شرح مواردی می پردازیم:
امنیت اطلاعات:

این اداره کل برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل بوده و حریم شخصی کاربران خود را تضمین می­ نماید. اطلاعات دریافت شده از سوی شما که جنبه شخصی داشته و یا کاربر با نمایش عمومی آن موافق نباشد؛ به هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نشده و در معرض نمایش عموم قرار نمی­ گیرد.

برای حفظ امنیت اطلاعات از به روزترین شیوه ­های مرسوم جهت جلوگیری از دسترسی ­های غیر مجاز و نفوذ به سیستم استفاده می­ گردد.
محتوی تارنما:

به غیر از درج رویدادها و تازه ­ها و اطلاع­ رسانی­های لازم، مخاطبین می­توانند از طریق منوی اصلی سایت به بخش­های پرسشهای مراجعه­ کنندگان، نظر­سنجی از مراجعه­ کنندگان، بخش میز خدمت شامل موارد: دستور­العمل  و بخشنامه­ های صدور مجوزها، کتاب راهنمای مراجعان،خدمات الکترونیک و فرم­های درخواست و نظرات و انتقادات و .... به محتوای سایت دسترسی پیدا کنند. اکثریت مطالب با نظارت مدیر کل مجموعه و واحد روابط عمومی بر روی تارنما قرار می گیرد.

پیوندها:

در این تارنما و تارنماهای زیر مجموعه آن، پیوندهایی به سایر مجموعه­ ها و ارگان­ها وجود دارد که همگی مرتبط با نوع فعالیت فرهنگی و هنری است. تمامی این سایت­ها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می­ نمایند. وقتی کاربر تارنمای ما، از این لینک­ها استفاده می ­نماید؛ در واقع از محدوده تارنمای ما خارج می شود؛ لذا کنترل محتوی و حفظ حریم شخصی افراد در این سایت­ ها نیز خارج از مسئولیت ما خواهد بود.