Loading
Loading
احد جاودانی

بنر معاونت توسعه مدیریت و منابع بنر معاونت هنری و سینمایی بنر معاونت فرهنگی و رسانه ای گروه قرآن و عترت بنر امور آموزش های فرهنگی و هنری  بنر اطلاعیه و فراخوان برنامه های فرهنگی و هنری بنر فرهنگ و هنر در رسانه ها بنر شکایات ، انتقادات و پیشنهادات بنر شفاف سازی اطلاعات

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران رای خود را به صندوق انداخت
احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، در اولین ساعت روز جمعه 28 خرداد ماه 1400 با حضور در شعبه اخذ رأی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، ضمن گفتگو با دست اندرکاران و مجریان برگزاری انتخابات، رأی خود را به صندوق انداخت.
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹
[ تعداد بازدید : ۴۱ ]
تجلیل از همکاران معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به جهت ثبت به موقع و صحیح حسابهای مالی از منظر دیوان محاسبات
صبح روز سه شنبه 25 خردادماه، احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران طی نشستی با همکاران معاونت توسعه مدیریت و منابع این اداره کل، از تلاش و فعالیتهای آنان تقدیر و تجلیل کرد.
۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۹
[ تعداد بازدید : ۲۶۴ ]
اولین نشست هم اندیشی و اندیشه ورزی با هنرمندان شاخص، درسالن همایش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد
اولین نشست تعاملی با هنرمندان شاخص و تأثیرگذار و دست اندرکاران هنری جهت هم افزایی بین دستگاههای اجرایی دولتی و مدیران به همت سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ برگزار شد.
۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۱
[ تعداد بازدید : ۹۳ ]
صفحه ۱ از ۱۶۵
دومین آزمون عملی جامع مهارت های کاردانش و سی و چهارمین دوره آزمون عملی  - ادواری سال تحصیلی ١٤٠٠-١٣٩٩ برگزار شد
دومین آزمون عملی جامع مهارت های کار و دانش و سی و چهارمین دوره آزمون عملی - ادواری در روزهای بیست و سوم لغایت بیست و ششم خردادماه همزمان با سراسر کشور در استان تهران برگزار شد.
۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۴
[ تعداد بازدید : ۱۸۳ ]
بازدید معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از روند تجهیز و تعمیر سال آمفی تئاتر هنرستان موسیقی دختران
میثم مرادی صبح روز دوشنبه 24 خرداد با حضور در هنرستان موسیقی دختران تهران، از نزدیک در جریان روند تجهیز و تعمیر سال آمفی تئاتر این هنرستان قرار گرفت.
۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶
[ تعداد بازدید : ۳۹ ]
بازدید مسئولین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از محل برگزاری آزمون های مهارتی شاخه کار و دانش
دومین آزمون عملی جامع استانداردهای مهارت آموزی شاخه کار و دانش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال تحصیلی 1400- 1399 و در روزهای 23، 24 و 25 خرداد، در محل مراکز مهارت آموزی استان تهران در حال برگزاری است.
۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴
[ تعداد بازدید : ۶۰ ]
صفحه ۱ از ۳۴
مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان چهارمحال وبختیاری با صدور پیامی برگزاری انتخابات را به ملت ایران و مردم استان  تبریک گفت و برای رئیس جمهور منتخب حضرت آیت الله رئیسی آرزوی موفقیت کرد
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ وارشاداسلامی استان چهارمحال و بختیاری ، با انتشار پیامی، حضور وبرگزاری باشکوه انتخابات را به ملت عزیز و بزرگوار ایران و مردم همیشه در صحنه استان چهارمحال و بختیاری تبریک گفت و از مردم گرانقدر بعنوان پیروز واقعی این «حماسه عظیم» قدردانی کرد
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۴
عطر پرچم متبرک امام رضا(ع) درشهرکرد بام ایران پیچید
تعدادی از خادمان آستان قدس رضوی به همراه مدیر هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان و جمعی از مسئولین به مناسبت دهه کرامت در دفتر نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهرکرد حضور یافتند.
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۵
عروسک های غول پیکر گروه نمایشی" خارَک " در مسیر گردشگری
فاطمه بحرینی کارگردان عروسک های غول پیکر گروه نمایشی" خارَک " گفت: با توجه به اینکه کودکان میراث داران و آینده داران ایران عزیزمان هستند باید در کنار آموزش های علمی تکریم میراث های ملموس و ناملموس را آموزش ببینند.
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱:۳۱
صفحه ۱ از ۳۳۴
ابراهیم گله دازاده به عنوان معاون امور هنری و سینمایی  منصوب شد
با حکمی از سوی احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، ابراهیم گله دازاده به عنوان " معاون امور هنری و سینمایی" منصوب شد.
۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل معارفه شد
طی حکمی از سوی احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، "حسن نوروزنیا " هنرمند با سابقه و مسئول هنرهای تجسمی این اداره کل به عنوان دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل منصوب شد.
۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳
نماینده مدیرکل در امور ایثارگران اداره کل معارفه شد
طی حکمی از سوی احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، "داود ابراهیمی " مسئول آمار و اطلاعات اداره کل به عنوان نماینده مدیرکل در امور ایثارگران این اداره کل منصوب شد.
۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۲
« قبلی ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ صفحه ۶ از ۷ ۷ بعدی »

بنر منشورها بنر گزارش عملکرد  بنر پرسشهای مراجعه کنندگان بنر نظر سنجی بنر ویژه کارکنان

اخبار شهرستان ها

نمایشگاه مجازی "رنگ و زندگی" در نگارخانه گل نرگس تهران
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
[ تعداد بازدید : ۸۶ ]
برگزاری نمایشگاه مجازی نقاشی در فیروزکوه
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
[ تعداد بازدید : ۴۴۳ ]
برگزاری کارگاه مجازی قصه گویی در ملارد
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
[ تعداد بازدید : ۴۵۶ ]
معرفی برگزیدگان همایش خوشنویسی رمضان در شهرری
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
[ تعداد بازدید : ۳۹۵ ]
برگزاری دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رباط کریم
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
[ تعداد بازدید : ۴۶۲ ]
صفحه ۹ از ۱۲