Loading
Loading
احد جاودانی

بنر معاونت توسعه مدیریت و منابع بنر معاونت هنری و سینمایی بنر معاونت فرهنگی و رسانه ای گروه قرآن و عترت بنر امور آموزش های فرهنگی و هنری  بنر اطلاعیه و فراخوان برنامه های فرهنگی و هنری بنر فرهنگ و هنر در رسانه ها بنر شکایات ، انتقادات و پیشنهادات بنر شفاف سازی اطلاعات

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران رای خود را به صندوق انداخت
احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، در اولین ساعت روز جمعه 28 خرداد ماه 1400 با حضور در شعبه اخذ رأی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، ضمن گفتگو با دست اندرکاران و مجریان برگزاری انتخابات، رأی خود را به صندوق انداخت.
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹
[ تعداد بازدید : ۴۴ ]
تجلیل از همکاران معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به جهت ثبت به موقع و صحیح حسابهای مالی از منظر دیوان محاسبات
صبح روز سه شنبه 25 خردادماه، احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران طی نشستی با همکاران معاونت توسعه مدیریت و منابع این اداره کل، از تلاش و فعالیتهای آنان تقدیر و تجلیل کرد.
۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۹
[ تعداد بازدید : ۲۶۴ ]
اولین نشست هم اندیشی و اندیشه ورزی با هنرمندان شاخص، درسالن همایش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد
اولین نشست تعاملی با هنرمندان شاخص و تأثیرگذار و دست اندرکاران هنری جهت هم افزایی بین دستگاههای اجرایی دولتی و مدیران به همت سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ برگزار شد.
۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۱
[ تعداد بازدید : ۹۳ ]
صفحه ۱ از ۱۶۵
دومین آزمون عملی جامع مهارت های کاردانش و سی و چهارمین دوره آزمون عملی  - ادواری سال تحصیلی ١٤٠٠-١٣٩٩ برگزار شد
دومین آزمون عملی جامع مهارت های کار و دانش و سی و چهارمین دوره آزمون عملی - ادواری در روزهای بیست و سوم لغایت بیست و ششم خردادماه همزمان با سراسر کشور در استان تهران برگزار شد.
۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۴
[ تعداد بازدید : ۱۸۷ ]
بازدید معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از روند تجهیز و تعمیر سال آمفی تئاتر هنرستان موسیقی دختران
میثم مرادی صبح روز دوشنبه 24 خرداد با حضور در هنرستان موسیقی دختران تهران، از نزدیک در جریان روند تجهیز و تعمیر سال آمفی تئاتر این هنرستان قرار گرفت.
۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶
[ تعداد بازدید : ۳۹ ]
بازدید مسئولین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از محل برگزاری آزمون های مهارتی شاخه کار و دانش
دومین آزمون عملی جامع استانداردهای مهارت آموزی شاخه کار و دانش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال تحصیلی 1400- 1399 و در روزهای 23، 24 و 25 خرداد، در محل مراکز مهارت آموزی استان تهران در حال برگزاری است.
۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴
[ تعداد بازدید : ۶۰ ]
صفحه ۱ از ۳۴
مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان چهارمحال وبختیاری با صدور پیامی برگزاری انتخابات را به ملت ایران و مردم استان  تبریک گفت و برای رئیس جمهور منتخب حضرت آیت الله رئیسی آرزوی موفقیت کرد
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ وارشاداسلامی استان چهارمحال و بختیاری ، با انتشار پیامی، حضور وبرگزاری باشکوه انتخابات را به ملت عزیز و بزرگوار ایران و مردم همیشه در صحنه استان چهارمحال و بختیاری تبریک گفت و از مردم گرانقدر بعنوان پیروز واقعی این «حماسه عظیم» قدردانی کرد
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۴
عطر پرچم متبرک امام رضا(ع) درشهرکرد بام ایران پیچید
تعدادی از خادمان آستان قدس رضوی به همراه مدیر هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان و جمعی از مسئولین به مناسبت دهه کرامت در دفتر نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهرکرد حضور یافتند.
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۵
عروسک های غول پیکر گروه نمایشی" خارَک " در مسیر گردشگری
فاطمه بحرینی کارگردان عروسک های غول پیکر گروه نمایشی" خارَک " گفت: با توجه به اینکه کودکان میراث داران و آینده داران ایران عزیزمان هستند باید در کنار آموزش های علمی تکریم میراث های ملموس و ناملموس را آموزش ببینند.
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱:۳۱
صفحه ۱ از ۳۳۴
نادر مرادی به عنوان "سرپرست امور حقوقی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران " منصوب شد
طی حکمی از سوی احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، نادر مرادی به عنوان "سرپرست امور حقوقی" اداره کل منصوب شد.
۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۸:۵۱
فرشاد گلشاهی به عنوان "مسئول امور آموزشهای فرهنگی و هنری استان تهران " منصوب شد
طی حکمی از سوی احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، فرشاد گلشاهی به عنوان "مسئول امور آموزشهای فرهنگی و هنری استان تهران " منصوب شد.
۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۸:۵۱
حسین جعفر بگلو به عنوان "مسئول روابط عمومی اداره کل  فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران " منصوب شد
طی حکمی از سوی احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، حسین جعفر بگلو به عنوان "مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران " منصوب شد.
۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۸:۴۰
« قبلی صفحه ۱ از ۷ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ بعدی »

بنر منشورها بنر گزارش عملکرد  بنر پرسشهای مراجعه کنندگان بنر نظر سنجی بنر ویژه کارکنان

اخبار شهرستان ها

نمایش "عطر بهار نارنج" در ملارد به روی صحنه رفت
۰۴ خرداد ۱۴۰۰
[ تعداد بازدید : ۳۸۶ ]
عصر شعر به یاد روزهای ایثار و مقاومت در فیروزکوه
۰۴ خرداد ۱۴۰۰
[ تعداد بازدید : ۳۷۵ ]
صفحه ۶ از ۱۲