پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان
پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان
احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران طی پیامی حلول ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن و رحمت الهی را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در متن این پیام آمده است:


الا که مژده رحمت دهد هلال صیام        هلا که ماه عبادت رسید و وقت قیام

ماه رمضان ماه خودسازی، ماه عبادت و نیایش، ماه رهایی از منیّت برای نیل به آدمیت و بی‌قیدی به مسئولیت، ماه انفاق درراه خدا و بخشش گناهان و فرصتی مغتنم برای خدایی و آسمانی شدن فرارسید.

 خداوند متعال بار دیگر فرصت حضور در بهترین ماهش را بر ما ارزانی داشت تا با بهره‌گیری از تعالیم جانبخش الهی و تأسی از سیره پیامبر اکرم‌‌‌(ص) و ائمه اطهار‌(ع) بتوانیم غبار تن را در زلال چشمه‌های پر برکت این ماه صیقل دهیم و از لابلای لحظه‌های ناب دعا و سجاده‌هایمان لذت مهمانی پروردگار را درک ‌نمائیم.

امید است همگی از سفره پربرکت فیوضات الهی در این ماه مبارک به نحو مطلوب بهره‌مند شویم و با تهذیب نفس و خضوع و خشوع در قبال پروردگار جهانیان، دل‌ها و جان‌ها را در آسمان رحمت واسعه الهی جلا داده و محیطی سرشار از نشاط و معنویت در میان جامعه ایجاد کنیم.

اینجانب حلول ماه رحمت و برکت و غفران و نیایش‌های عارفانه و بندگی خالصانه را به همه مردم ولایتمدار، خصوصا همکاران محترم در استان تهران تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه حق تعالی آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان را مسألت می نمایم.
امیدوارم با بهره گیری معنوی از لیالی پرفضیلت ماه مبارک رمضان نیایش ها و مناجات های خالصانه همگان در پیشگاه حق مورد قبول واقع گردد .