دیدار فرماندار و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین با احد جاودانی
دیدار فرماندار و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین با احد جاودانی
حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین به همراه طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ورامین با حضور در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با احد جاودانی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، در این دیدار که روز یکشنبه 22 فروردین برگزار شد، سولقانی رئیس گروه علمی و فرهنگی حوزه معاون اول رئیس جمهور نیز حضور داشت.

در این دیدار، کاغذلو فرماندار ورامین ضمن اظهار خرسندی از حضور در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و تقدیر و تشکر از عملکرد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، تعامل و پشتیبانی بیشتر اداره کل از اجرای برنامه ها و فعالیت های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آن شهرستان را خواستار شد.

دیدار با فرماندار ورامین2

 

وی با تاکید بر لزوم گسترش فعالیت های فرهنگی و هنری  درسطح شهرستان خاطر نشان کرد: شهرستان ورامین دارای قدمت و از پیشینه تاریخی کهن و آثار باستانی فراوان برخوردار است ولیکن با توجه به حجم انبوه جمعیت و وجود آسیب های اجتماعی و کمبود های فرهنگی  درمنطقه به شدت نیازمند گسترش فعالیت های فرهنگی و هنری است و این مهم مستلزم نگاه ویژه اداره کل به این شهرستان است.

جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران هم  در این دیدارضمن خیر مقدم و تبریک سال نو و تشکر از حضور فرماندار و رییس گروه علمی و فرهنگی حوزه معاون اول رئیس جمهور بر لزوم حمایت از برنامه های فرهنگی هنری شهرستان ها تاکید و اعلام آمادگی کرد، در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران  همه ی تلاش خود را در راستای تحقق شعار سال و همچنین رفع موانع و مشکلات فرهنگی و هنری شهرستان ها و ایجاد زیرساخت های فرهنگی و هنری در راستای تبیین و اجرای سیاست های  اجرایی حوزه فرهنگ و هنرشهرستان ها بیش از پیش همکاری و مساعدت خواهد کرد.