مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران روز سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران روز سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت
احد جاودانی در پیامی ضمن گرامیداشت روز سربازان گمنام امام زمان (عج) و هفته وزارت اطلاعات از مجاهدت های آنها در تامین امنیت کشور تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران متن پیام احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
امنیت و آرامش، به عنوان زیربنای تمامی عرصه های پیشرفت و توسعه کشور دستاورد عظیمی است که تحقق آن مرهون مجاهدت های سربازان گمنان امام زمان (عج)  است.

سربازان دلیر و گمنام امام زمان ( عج )، امنیت‌سازان شجاع و در عین حال نجیب و مظلوم جمهوری اسلامی ایران هستند که خالصانه و به دور از ریا و بی هیچ سخن و ادعایی از تلاش‌های شبانه‌روزی خود در حفظ کیان این سرزمین کهن دریغ ننموده و آرامش و امنیت را برای آحاد ملت فراهم کرده‌اند.
 نامگذاری ایام میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت و آخرین دردانه پیامبر اکرم (صل الله علیه و آله و سلّم)  به عنوان هفته سربازان گمنام، نشان از گام‌های راستین و محکم این غیورمردان در جهت فراهم‌سازی امنیت برای شکل‌گیری حکومت سراسر عدل‌‌ و داد امام عصر (عج) است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر، فرارسیدن سالروز فرخنده حضرت مهدی موعود و روز سربازان گمنام امام زمان (عج) و هفته وزارت اطلاعات را به مردم شریف ایران، به ویژه مدیران و کارکنان خدوم این وزارتخانه در سراسر کشور صمیمانه تبریک عرض می نمایم.