پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به خبرنگاران و اصحاب رسانه
پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به خبرنگاران و اصحاب رسانه
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در پیامی فرا رسیدن 17 مردادماه روز خبرنگار را به همه تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، در متن این پیام آمده است:

"ارتباط و آگاهی" از ویژگی های عصر ارتباطات و اطلاع رسانی است که باعث توسعه یافتگی جوامع شده و نقش مطبوعات و رسانه ها در این راستا کاملا مشهود می باشد. 

خبرنگاران پایه های اصلی مطبوعات و رسانه هستند که با مسئولیت خطیر، روشنگری، راستگویی، امانتداری، مسئولیت پذیری، تعهد و دلسوزی را وظیفه خود دانسته و بدون هیچ منتی دست به قلم برمی دارند.

بدون شک روز خبرنگار یادآور تلاش متعالی زنان و مردانی است که سخت ترین شرایط را به جان می خرند، وجدان بیدار جامعه جهانی و تصویرگر زمان خویشند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

در سال جدید که متاسفانه با ادامه شیوع ویروس منحوس کرونا، آغاز شد و همچنان کشور درگیر این بیماری ناخوانده است، رسانه‌ها، خط مقدم مقابله و پیشگیری از این بیماری بوده‌اند و شهدایی را نیز در این راه تقدیم کرده اند. امید است در کنار جان‌فشانی مدافعین سلامت، با همراهی رسانه‌ها و همکاری مردم، شاهد نابودی ویروس کووید 19 باشیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و دیگر درگذشتگان این عرصه و عرض تبریک به همه خبرنگاران، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی کشور خصوصا استان تهران، مراتب تقدیر و تشکر خود را از همراهی، تلاش، توجه و اهتمام ویژه آنان در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی در حوزه های مختلف فرهنگی هنری اعلام می نمایم و برای همه خبرنگاران متعهد و کوشا که آگاهی را حق مردم  می دانند و برای دانستن، رشد و باروری اندیشه هم نوعان خود خستگی ناپذیر و پر تلاش می کوشند سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه را از خداوند متعال خواهانم.