گشایش نمایشگاه "رنگ تابستان" با موضوع نقاشی‌های تابستانی
گشایش نمایشگاه "رنگ تابستان" با موضوع نقاشی‌های تابستانی
صبح امروز 12 مردادماه نمایشگاه گروهی نقاشی " رنگ تابستان " که بازتابی از هم زمانی با فصل زیبا و پرشور تابستان است، با حضور احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در نگارخانه رسول مهر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گشایش یافت.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، این نمایشگاه که به خلق و ارائه آثاری با حال و هوا و رنگ تابستان پرداخته شده و شامل آثار منتخب نمایش داده نشده هنرمندانی چون سعیده آرین، مینا بحرینی، حمید جعفری شکیب، کامبیز حضرت پور، بامداد رضوانیان، ابوالحسن ریاضی، مراد فتاحی، بهداد نجفی اسدالهی، حسن نوروزنیا و بهنام ولدوند می باشد، گردآوری و به نمایش در آمده است.

بهداد نجفی، هنربان نمایشگاه که خود نیز با چهار اثر، یکی از هنرمندان شرکت‌کننده در این رویداد است؛ یکی از بزرگترین امتیازهای برگزاری نمایشگاه‌ گروهی را ایجاد شرایط مناسب برای نمایش مجموعه ای متنوع از آثار هنرمندان در کنار یکدیگر و آشنایی با افکار و عقاید جدید و بازاندیشی هنری ذکر کرد و گفت: گردهمایی آثاری با سبک‌ها و تکنیک‌های گوناگون که هر کدام محتوا و پیام منحصر به فرد خود را دارد؛ به رشد و توسعه قوه ابتکار و ابداع ایده‌های جدید کمک می‌نماید.

 نجفی برپایی و افتتاح هم زمان نمایشگاه رنگ تابستان به صورت حضوری و مجازی را از ویژگی های قابل توجه این رویداد عنوان نمود که در شرایط فعلی موجب تسهیل بازدید هنرمندان و هنردوستان از مجموعه آثار آن می شود.

وی افزود: پیوستگی در فعالیت های هنری در سطح جامعه و عدم ایجاد وقفه در این گونه حرکت ها هدف اصلی برگزاری این نمایشگاه ها می باشد.

 مریم وحیدنیا مدیر ارتباطات نمایشگاه نیز به حمایت های اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان تهران اشاره کرد و بیان داشت: برگزاری این رشته نمایشگاه ها در پیوند هرچه بیشتر هنرمند و هنردوست موثر است و باعث پویایی هرچه بیشتر جامعه هنری می شود.

نمایشگاه رنگ تابستان به آدرس سعادت آباد، بلوار دریا، خیابان سردار دریا(مطهری شمالی سابق) تقاطع عباس اناری و کوی مروارید، ساختمان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، نگارخانه رسول مهر،  تا 17 مردادماه جاری  ادامه دارد و علاقه مندان می توانند از ساعت 12 تا 18 با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای بازدید مراجعه نمایند.

 برای دیدن نگارخانه مجازی اینجا کلیک کنید