مراسم تجلیل و تقدیر از فعالان حوزه نماز و فرزندان به سن تکلیف رسیده همکاران برگزار شد
مراسم تجلیل و تقدیر از فعالان حوزه نماز و فرزندان به سن تکلیف رسیده همکاران برگزار شد
صبح امروز 9تیرماه، از فعالان حوزه نماز، برندگان مسابقه کتابخوانی پرتوی از اسرار نماز و منبر کوتاه و همچنین فرزندان همکاران که امسال به سن تکلیف رسیده اند، با اهداء لوح و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، در این مراسم که به همت ستاد اقامه نماز اداره کل برگزار شد، از 17 نفر از فعالان حوزه نماز، 6 نفر از برندگان مسابقه کتابخوانی، 6 نفر از برندگان مسابقه منبر کوتاه و 14 نفر از فرزندان همکاران که به سن تکلیف رسیده اند با اهداء هدایی از این عزیزان قدردانی شد.

بر اساس این گزارش؛ در  این مراسم که در سالن آمفی تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و معاونان فرهنگی، هنری، مدیریت توسعه و قرآن و عترت حضور داشتند؛ احد جاودانی ضمن عرض خیر مقدم به همکاران گرامی که به همراه فرزندان خود، این مراسم را نورانی و شاد نمودند گفت: بسیار خرسند و خوشحالیم که میزبان این جشن تکلیف و قدردان فعالان حوزه نماز هستیم.

 وی در ادامه از جشن تکلیف به عنوان جشن شروع پذیرش قوانین و ضوابط جدید در زندگی یاد کرد و خطاب به نومکلفان گفت: شما عزیزان با ورود به سن تکلیف، وظایف و ماموریت های جدیدی را در زندگی تجربه خواهید نمود و وظایف شما این است که به مسائل دینی و شرعی و اجتماعی و اخلاقی، بعد از این توجه بیشتری نشان دهید که از مهمترین  این مسائل بعد از شناخت و نزدیکی و ایمان به خدای متعال، احترام  به پدر و مادر و استفاده از راهنمایی های ایشان و سپس مسئولیت پذیری در زندگی و درس و کار است .

همچنین حجت الاسلام امیر شمس، رئیس ستاد اقامه نماز  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران نیز  ضمن عرض خوش آمدگویی و تشکر از حضور همکاران محترم شهرستان های تابعه به همراه نومکلفان ایشان از برگزاری جشنواره ویژه ای در خصوص نماز و ایثار با همکاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و معاونان فرهنگی، هنری و مدیریت توسعه و منابع اداره کل خبر داد.

در پایان با اهدای لوح  به فرزندان پسر و دختر همکاران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و همچنین فعالان  حوزه نماز و برندگان مسابقه پرتوی از اسرار نماز و منبر کوتاه، با اهداء لوح و هدایایی قدردانی شد.