دومین نشست کارگروه توسعه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران تشکیل شد
دومین نشست کارگروه توسعه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران تشکیل شد
صبح امروز 30 خردادماه دومین کارگروه توسعه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با حضور احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، معاونان و مدیران واحدهای ستادی در سالن جلسات مدیرکل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، در این نشست احد جاودانی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ضمن خیرمقدم به اعضاء حاضر و تبریک انتصاب آقای محسن وند به عنوان سرپرست واحد حقوقی استان تهران، از زحمات و فعالیت های نادر مرادی، تقدیر و تشکر نمود.

جاودانی در ادامه با اشاره  به سایر دستورات جلسه همچون: بررسی طرح چابک سازی و الکترونیکی نمودن طرح های تبلیغاتی و بررسی موضوع بازبینی فیلم  در ادارات تابعه پرداخته و با همفکری اعضاء مواردی را مطرح و مورد بحث و بررسی قرار داد.

وی همچنین با توجه به حضور پنجاه درصدی همکاران، خواستار به سرانجام رساندن کارهای ناتمام در امور محوله، سامان دهی بخشهای مختلف اداری و پاسخگویی و تکریم مراجعه کنندگان توسط همکارانی که در ادارات حضور دارند؛ شد.

در ادامه این نشست طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، حمید محسن وند به عنوان سرپرست واحد حقوقی منصوب و حکم وی به ایشان اهداء و از زحمات نادر مرادی سرپرست پیشین این واحد قدردانی شد .

گفتنی است؛ اعضاء حاضر نیز به بیان دیدگاهها، ارائه گزارش فعالیت ها، بیان مشکلات و ارائه راهکارهای موجود پرداختند و موارد مختلفی را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.