تجلیل از همکاران معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به جهت ثبت به موقع و صحیح حسابهای مالی از منظر دیوان محاسبات
تجلیل از همکاران معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به جهت ثبت به موقع و صحیح حسابهای مالی از منظر دیوان محاسبات
صبح روز سه شنبه 25 خردادماه، احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران طی نشستی با همکاران معاونت توسعه مدیریت و منابع این اداره کل، از تلاش و فعالیتهای آنان تقدیر و تجلیل کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، این نشست با حضور احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرتضی قاسمی چراتی معاون توسعه مدیریت و منابع، سجاد جعفری زاده ذیحساب و جمعی از مدیران و کارشناسان مرتبط با موضوع معاونت توسعه مدیریت و منابع برگزار شد.

احد جاودانی در این نشست ضمن خیرمقدم به همکاران، از تلاش و زحمات آنان تشکر و تقدیر کرد و موفقیت های کسب شده در این حوزه را حاصل تلاش آنان دانست.

وی در ادامه ضمن حساس بودن حیطه فعالیتهای اداری و مالی افزود: ما هرچقدر در محاسبات مالی اهتمام و توجه بیشتری اعمال کنیم موفق تریم.

جاودانی همچنین در خصوص رسمی شدن همکاران قراردادی گفت: تلاش خود را در این راستا انجام می دهیم و ان شااله بتوانیم نتیجه مطلوب را حاصل نمائیم.

در ادامه قاسمی چراتی نیز ضمن تشکر از همکاران و پرسنل واحد اداری مالی از دوستی و محبت بین همکاران و تعامل مثبت و سازنده بین روسای گروه ها و سایر همکاران استان سخن گفت .

وی همچنین در خصوص پرداختی های سال 99 افزود: تمام همت خود را در جهت تأمین مطالبات همکاران بکار بردیم و امیدواریم که توانسته باشیم گامی مثبت در این حوزه برداریم.

یادآور می شود: در پایان این نشست  با تقدیم لوح از زحمات این همکاران تجلیل بعمل آمد .