کسب مقام اول ارزیابی زیرپرتال های ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران
کسب مقام اول ارزیابی زیرپرتال های ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران
در ارزیابی های سالانه روابط عمومی های ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور در سه ماهه اول سال جاری، این اداره کل در رتبه نخست عملکرد زیر پرتال قرار گرفت.

 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، حسین جعفر بگلو مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران گفت: در این ارزیابی که توسط  واحد اطلاعات اخبار و مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفته است، استان تهران با کسب 100 امتیاز موفق به کسب رتبه نخست گردید.

 وی با اشاره به اینکه در این ارزیابی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران  توانست به‌ صورت مشترک با ادارات کل گیلان و خراسان شمالی امتیاز 100 را کسب نماید گفت: متغیرهایی مانند تعداد کل اخبار، میزان مشارکت خبری، تعامل با مخاطبان، تبلیغات و اطلاع رسانی، خدمات الکترونیک، امکانات جانبی، صفحه آرایی و ویژگی های بصری، بروزرسانی و وضعیت در پرتال اصلی از حیث محتوا مورد ارزیابی قرار گرفته است.

گفتنی است در بخش ارزیابی عملکرد خبری نیز استان تهران در گروه یک، با کسب 92 امتیاز از مجموع 100 امتیاز همراه با استان خوزستان بطور مشترک رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

حسین جعفربگلو با تشکر از تلاش های همکاران خود در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به ویژه  حوزه اطلاع رسانی و روابط عمومی، موفقیت کسب شده را مرهون همکاری همه همکاران در این مجموعه دانست.