تقدیر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از خبرنگار پرتلاش خبرگزاری ایرنا
تقدیر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از خبرنگار پرتلاش خبرگزاری ایرنا
احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به پاس تلاش های مجدانه و پیگیری های "فاطمه نقیان" خبرنگار خبرگزاری ایرنا در تهیه و درج خبرهای فرهنگی هنری استان تهران از وی تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، احد جاودانی در دیدار خبرنگار خبرگزاری ایرنا که به جهت تهیه گزارش فعالیت های فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و همچنین افتتاح نمایشگاه "سیدالشهدا" به مناسبت ماه محرم در دفتر وی حضور یافته بود گفت: با توجه به شرایط کنونی کشور در مواجهه با ویروس کرونا، خبرنگاران همچون گذشته در خط مقدم فعالیت های فرهنگی، هنری حضور می یابند و اخبار مختلف این حوزه را به اطلاع مردم می رسانند؛ همچنین در زمینه اطلاع رسانی در حوزه ستاد ملی کرونا و کادر درمان و مدافعان سلامت بیشترین کمک  را به جهت اطلاع رسانی مناسب و به موقع به این عزیزان داشته اند.

 وی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در صدد است تا واکسیناسیون افراد واکسینه نشده این قشر تلاشگر،  هرچه سریعتر صورت پذیرد.

جاودانی همچنین به در گذشت خبرنگارانی که بخاطر ویروس کرونا جان خود را از دست دادند اشاره کرد و برای خانواده های ایشان از خداوند متعال طلب صبر نمود.

در پایان نیز لوح تقدیری که به مناسبت روز خبرنگار برای خبرنگار پرتلاش خبرگزاری ایرنا "فاطمه نقیان"  به امضای مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران آماده شده  بود؛ تقدیم وی گردید.