تقدیر معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران
تقدیر معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران
عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهداء لوحی از تلاشهای احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه تهیه مقدمات برگزاری شایسته نخستین دوره طرح ملی "انتخاب روستای قرآنی ایران" تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، در متن این تقدیرنامه آمده است :

قرآن کریم کلام الهی و جامع لطائف و اسرار و معارف پروردگار است؛ خورشید پرفروغی که صحنه زندگی آدمیان را به نور هدایت روشن می کند؛ مجموعه ای سرشار از اعجاز معرفتی که دل ها را تسخیر و با مفاهیم و آموزه های بلند آن؛ قلوب و عقول را شیفته خود می گرداند؛ کتابی که در آن نه اعوجاج راه دارد و نه باطل و ناراستی و از این رو، استوارترین طریق هدایت بشر به قله سعادت است.

اکنون به فضل الهی و به برکت انقلاب اسلامی ایران، دهه هاست که عطر قرآن کریم بوستان ایران زمین را فرا گرفته و در فضای عمومی کشور بیش از پیش به انس و بهره مندی از مفاهیم گرانسنگ قرآنی توجه شده است. توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی در مناطق روستایی و عشایری کشور از جمله دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی به شمار می رود. از این رو و با توجه به تلاش و مساعی جنابعالی در تهیه مقدمات برگزاری شایسته نخستین دوره طرح ملی " انتخاب روستای قرآنی ایران" این لوح به شما تقدیم می گردد.

امید است در سایه توفیقات الهی و با همکاری شخصیت های برجسته فرهنگی و دینی، فعالان و مؤسسات قرآنی و با برنامه ریزی های مستمر، شاهد شکوفایی روزافزون فعالیت های قرآنی و توسعه فرهنگ متعالی قرآن و عترت در گستره ایران اسلامی باشیم.