کارگروه توسعه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، نخستین جلسه خود در سال جدید را تشکیل داد
کارگروه توسعه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، نخستین جلسه خود در سال جدید را تشکیل داد
صبح امروز 9 خردادماه نخستین کارگروه توسعه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در سال جدید با حضور احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، حسین براتی مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان تهران و معاونان و مدیران واحدهای ستادی در سالن جلسات مدیرکل برگزار شد.

 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، در این نشست احد جاودانی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ضمن خیرمقدم به اعضاء حاضر و تبریک انتصاب آقای براتی مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان تهران، از زحمات و فعالیت های حجت الاسلام والمسلمین قدیریان، تقدیر و تشکر نمود.

جاودانی در ادامه با اشاره به این مطلب که فعالیت ها و برنامه های فرهنگی هنری می بایستی از مساجد آغاز شود  افزود: علاقمندیم که  تعاملات فرهنگی و هنری اداره کل با کانون های فرهنگی هنری مساجد ادامه پیدا کند و با همکاری مساجد برنامه هاو فعالیت های مشترک فرهنگی هنری برگزار نمائیم.

وی در ادامه استفاده از متون و آموزه های دینی در محتوای برنامه ها و آسیب شناسی در این حوزه را در جهت به روز رسانی برنامه های مختلف فرهنگی هنری امری لازم و ضروری دانست.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران همچنین در خصوص دستور جلسه با موضوع پیشنهاد تفویض امضای احکام ناظران مراکز و موسسات به ادارات تابعه، تامین اعتبار برنامه های مصوب فرهنگی، رسیدگی به نامه های متقاضیان عضویت در صندوق اعتباری هنر و بررسی موضوع نظارت دقیق رابطین اموال ادارات تابعه، مطالبی را مطرح نمود.

یادآور می شود: حسین براتی مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان تهران گزارشی در خصوص وضع موجود کانون های فرهنگی هنری مساجد و تعداد کانون های ثبت شده در سامانه و فعالیتها و برنامه های در دست اقدام آن دبیرخانه مطالبی را عنوان و گزارش مبسوطی را در این خصوص ارائه نمودند.

همچنین در ادامه این نشست معاونان حاضر در جلسه، به بیان دیدگاه ها، ارائه گزارش فعالیت ها، بیان مشکلات و ارائه راهکارهای موجود پرداختند و موارد مختلفی را در خصوص دستورات جلسه مذکور مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.