حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در شهرستان پردیس
حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در شهرستان پردیس
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، صبح امروز 4 خردادماه با رئیس و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس دیدار و گفت و گو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس، احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به همراه مرضیه محرابی معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل و کارشناسان استانی با حضور در اداره فرهنگ ارشاد اسلامی شهرستان پردیس، از نزدیک در جریان امور قرار گرفت و با فعالیت های کارکنان آشنا شد.

وی در ابتدا با حضور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پردیس، با همکاران اداری دیدار و گفتگو نمود و سپس با همراهی حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس، از مجموعه پروژه اورانوس در فاز 11 پردیس که توسط بخش خصوصی احداث  شده بود، بازدید کرد.

 جاودانی در این بازدید با سرمایه گذار این مجموعه دکتر قوه به گفتگو نشست و از تصمیم سرمایه گذار مبنی بر بهره برداری از یک طبقه از این مجموعه جهت فعالیتهای فرهنگی و هنری استقبال نمود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در ادامه، ایجاد یک مجموعه فرهنگی تحت عنوان شهر کتاب و گالری نمایشگاهی و فضاهای آموزشی را با توجه به نبود زیر ساختهای فرهنگی در شهر جدید پردیس و جمعیت روزافزون این شهر، از اولویت ها دانسته و تاکید کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس نهایت همکاری را با ایشان خواهند داشت .