Loading
Loading
احد جاودانی

بنر معاونت توسعه مدیریت و منابع بنر معاونت هنری و سینمایی بنر معاونت فرهنگی و رسانه ای گروه قرآن و عترت بنر امور آموزش های فرهنگی و هنری  بنر اطلاعیه و فراخوان برنامه های فرهنگی و هنری بنر فرهنگ و هنر در رسانه ها بنر شکایات ، انتقادات و پیشنهادات بنر شفاف سازی اطلاعات

تجلیل از همکاران معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به جهت ثبت به موقع و صحیح حسابهای مالی از منظر دیوان محاسبات
صبح روز سه شنبه 25 خردادماه، احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران طی نشستی با همکاران معاونت توسعه مدیریت و منابع این اداره کل، از تلاش و فعالیتهای آنان تقدیر و تجلیل کرد.
۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۹
[ تعداد بازدید : ۷۶ ]
اولین نشست هم اندیشی و اندیشه ورزی با هنرمندان شاخص، درسالن همایش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد
اولین نشست تعاملی با هنرمندان شاخص و تأثیرگذار و دست اندرکاران هنری جهت هم افزایی بین دستگاههای اجرایی دولتی و مدیران به همت سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ برگزار شد.
۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۱
[ تعداد بازدید : ۷۳ ]
سومین نشست منطقه ای شورای فرهنگ عمومی استان تهران به میزبانی رباط کریم برگزار شد
سومین جلسه منطقه ای شورای فرهنگ عمومی استان تهران با محوریت شهرستانهای اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم، صبح امروز چهارشنبه 19 خردادماه با حضور حجت الاسلام ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران و رئیس شورای فرهنگ عمومی استان تهران، جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و دبیر شورا، ائمه جمعه، فرمانداران و روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانهای فوق، در مصلی نمازجمعه رباط کریم برگزار شد.
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۲
[ تعداد بازدید : ۳۲۳ ]
صفحه ۱ از ۱۶۵
بازدید معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از روند تجهیز و تعمیر سال آمفی تئاتر هنرستان موسیقی دختران
میثم مرادی صبح روز دوشنبه 24 خرداد با حضور در هنرستان موسیقی دختران تهران، از نزدیک در جریان روند تجهیز و تعمیر سال آمفی تئاتر این هنرستان قرار گرفت.
۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶
[ تعداد بازدید : ۳۳ ]
بازدید مسئولین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از محل برگزاری آزمون های مهارتی شاخه کار و دانش
دومین آزمون عملی جامع استانداردهای مهارت آموزی شاخه کار و دانش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال تحصیلی 1400- 1399 و در روزهای 23، 24 و 25 خرداد، در محل مراکز مهارت آموزی استان تهران در حال برگزاری است.
۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴
[ تعداد بازدید : ۴۳ ]
نمایشگاه دستاوردهای چهارساله هنرستان های هنری در دهه فجر برگزار خواهد شد
شورای مدیران هنرستان های هنری استان تهران به میزبانی هنرستان هنرهای زیبای دختران برگزار شد.
۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۸:۲۷
[ تعداد بازدید : ۳۹۳ ]
صفحه ۱ از ۳۴
بیانیه جمعی از اهالی فرهنگ هنری ، امور قرآنی و رسانه چهارمحال و بختیاری  درباره انتخابات ۱۴۰۰
جمعی از فعالان و اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه چهارمحال و بختیاری در بیانیه‌ای از آحاد مردم استان برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا دعوت کرده و اعلام نموده اند که در آستانه ی جهادی دیگر در ۲۸ خرداد 1400قرار گرفته ایم، این اشتیاق، ما اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه را در کنار مردم شریف استان چهارمحال و بختیاری بر آن داشت تا برای ادامه جهادهای الهی، سیراب گرداندن بیش از پیش روح عطشان و اندیشه ی بیقرار نسل نوپای انقلاب و الگو پذیرفتن از شخصیت های حماسی و معنوی، تجدید میثاق کنیم .
۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹
دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد با اصحاب رسانه، فرهنگ و هنر و امور قرآنی چهارمحال و بختیاری
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در در دیدار با اصحاب رسانه، فرهنگ و هنر و امور قرآنی چهارمحال و بختیاری با حضور ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی ضمن اشاره به اینکه امروز قضاوت در مورد انقلاب به واسطه انتخابات صورت می‌گیرد، افزود: قضاوت انتخاباتی یک قضاوت روشن و شفاف است و باید با مشارکت و حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای دشمن را خلع سلاح کرد.
۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۱
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر خبر داد: کاهش ۲۰ درصدی هزینه حق بیمه تامین اجتماعی سهم هنرمندان
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از کاهش ۲۰ درصدی هزینه حق بیمه تامین اجتماعی سهم هنرمندان خبر داد.
۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵
صفحه ۱ از ۳۳۴
مازیار قلمی به عنوان "سرپرست هنرستان کمال الملک" منصوب شد
با حکمی از سوی احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، "مازیار قلمی" به عنوان "سرپرست هنرستان کمال الملک" منصوب شد.
۰۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹
حسین کشاورزیان به عنوان "مسئول روابط عمومی" منصوب شد
با ابلاغی از سوی احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، "حسین کشاورزیان" به عنوان "مسئول روابط عمومی "منصوب شد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۶
غلامرضا آبکار به عنوان "رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس " منصوب شد
با حکمی از سوی احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، " غلامرضا آبکار " به عنوان " رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس" منصوب شد.
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴
« قبلی ۱ ۲ صفحه ۳ از ۷ ۴ ۵ ۶ ۷ بعدی »

بنر منشورها بنر گزارش عملکرد  بنر پرسشهای مراجعه کنندگان بنر نظر سنجی بنر ویژه کارکنان

اخبار شهرستان ها

دوازدهمین نشست شورای توسعه فرهنگ قرآنی شهرستان ری
۲۵ خرداد ۱۴۰۰
[ تعداد بازدید : ۴۰ ]
برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ملارد
۲۵ خرداد ۱۴۰۰
[ تعداد بازدید : ۳۹ ]
آوازهای خسته در دماوند طنین انداز شد
۲۵ خرداد ۱۴۰۰
[ تعداد بازدید : ۲۶ ]
صفحه ۱ از ۱۲